Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Heves szívverés, fáradékonyság...

Heves szívverés, fáradékonyság, állandó éhségérzet, méh szurkálás/fájdalom utalhat terheségre?

Figyelt kérdés
Ez az elso honap hogy probalkozunk de minden olyan más :) 2nap múlva lenne esedékes a menzesz
2022. jan. 10. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok, amik fel sem tűnnének, ha nem akarnál annyira gyereket.

Az ember mindent beképzel, amikor vágyakozik. Veszélyes út ez, ne indulj el rajta, mert képes az ember lány a ciklusát is bekavarni így. Tesztelj, ha nem jött meg, addig meg olvass, nézz filmet, dolgozz, beszélgess másról!

2022. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeled esélyesen.
2022. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért erzed ezeket, mert figyelgeted magad, eddig pedig nem tetted. Illetve beképzelni is simán belehet.


A terhestünet úgy a 6.hét fele jelentkezik inkább

2022. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem tesztelsz amúgy? Nálam már nagyon erős pozitívat mutatott menstruáció előtt két nappal. Esélyes, hogy nálad is kimutatná már, s nem kellene itt azon elmélkedni, hogy mi is van. 😁 Könnyű kideríteni. Gyorsan vegyél egy tesztet. 😉 Nálam amúgy jelen volt a szurkálás 2 napig, a 10 és 11. dpo napokon. A 11. napon teszteltem pozitívat. Ilyen típusú szurkálás csak a beágyazódásnál fordult velem elő, mindössze 3x életemben, a 3 terhesség elején (amiből kettő sajnos elment...). Először azt hittem felfáztam, de már másodjára, harmadjára nyilvánvaló volt, hogy mi történik. Nem nem mindenki érzi.
2022. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*De nem mindenki
2022. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tesztelek mert mar volt egy kemiaim :/ es nagy csalodas volt a menzi.. Inkabb varok meg 2-3napot biztos ami biztos 😊 nekem sem voltak meg ilyen jellegu hasz szurkalasok azert erdeklodtem😊 remeljuk sikeres
2022. jan. 10. 15:16
 7/8 A kérdező kommentje:
*has
2022. jan. 10. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos kémiai lehet az elmaradt után is, én mensi előtt 4 nappal halvány + teszteltem most 2 napja lésik és a tesztem ugyan olyan, úgyhogy valószinűleg ez is kémiai lesz.
2022. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!