Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megszakításos...

Szerintetek megszakításos módszerrel lehet baba?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam együtt a párommal, és a megszakításos módszerrel védekeztünk, a menstruációm első napját követő 8. napon, lehet ebből baba?
2010. jún. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szexelnek olyanok, akik agyilag még nem elég érettek hozzá?
2010. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az hagyján,de miért teszik mindig ugyanazt az értelmetlen kérdést fel!?

Szerinted mi lesz rá a válasz?

2010. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
igen, lehet, de nyilván kisebb a valószínűsége, mintha épp babára gyúrnátok mensi első napja után két héttel :) ha biztosra akarsz menni, nem kísérletezel. ha kísérletezel, lehet, hogy épp te vagy az a szerencsés, aki így sose fog teherbe esni, de az is lehet, hogy a következő itt feltett kérdésed a nem kívánt terhesség, netán az abortusz kérdéskörben fog születni...
2010. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
utsó megint. én húsz múltam, mikor már be mertem vállalni a kelenföldi módszert, mert úgy gondoltam, ha véletlenül teherbe esek, akkor így jártam, de meg fogom tartani a babát. tehát fejben ezt eldöntöttem, és így vállaltam. de én vagyok a szerencsés kísérletező, akinek majdnem 10 évig bejött a módszer. aztán fél évig nem tudtam teherbe esni, mikor már nagyon szerettem volna, tehát nem vagyok az a szuperfogékony alkat. most már tudom, de 10 évig nem tudhattam, csak kockáztattam... neked is fel kell mérned, mit akarsz kockáztatni és mit nem.
2010. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is tudom, hogy a gumi szar, úgyhogy ezzel ne gyere.

de könyörgöm, ha nem akarsz gyereket, miért nem szedsz fogamzásgátlót?

egyébként igen, lehetsz így terhes, nagyon is!

2010. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát van nem is egy ismerősöm akinek így lett/lesz babája.

Egyikőjük (a legfrissebb megszakításos kismama) pár hónap múlva szül.

Nem tudom mikor fogják fel bizonyos nők és férfiak, hogy olyan hogy "megszakításos védekezés" nem létezik, mert a megszakítás NEM a védekezés formája. A megszakítástól is terhes lehet bárki, szóval ha nem akarsz gyereket akkor védekezz normálisan!

2010. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=81&keres..

Rengetegszer leírtuk, IGEN! Van esély.


Én is estem már teherbe megszakítással, akkor az a baba nem maradt meg. Utána kezdtünk neki a "gyerekcsinálásnak".

Egy barátnőm szintén most esett teherbe megszakítással.


Védekezz rendesen ha nem akarsz babát!!!

2010. jún. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet!

Nekem itt van a pocakomban!

Már 33 hetes :)

2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, anno én is így estem teherbe...
2010. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!