Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van ra esély,...

Szerintetek van ra esély, hogy baba van a dologban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2021.12.07. én volt az utolsó menstruáciom első napja. December 22-23 án voltam együtt a párommal mert sajnos a munka miatt sokat utazik és keveset vagyunk együtt. December 31 én kellet volna, hogy meg jöjjön és ma van ugye 2022.01.13 ami azt jelenti, hogy már 14 napja késik. Január 3-7 ig iszonyatosan fáradt voltam kb egész nap csak aludtam, nem bírtam a szemem se nyitva tartani annyira faradekony voltam. Ra pár napra egyik reggel nagyon rosszul voltam hányinger rám jött, hánytam is de utána egy óra múlva elmúlt és azóta nem jelentkezett rosszullét. Teszteltem 3 db tesztet az egyiket kb 10 napja az halványan de tényleg nagyon halványan rajta volt a csík 5 napja teszteltem egy másikat azon negatív volt es most kb délután 1 kor csináltam egy másikat amin szinten épp hogy látszik a másik csík. Jovohetre van időpontom dokihoz, de már belebetegedtem annyira szeretnék már kisbabát, hogy azt el nem tudom mondani. Szerintetek van ra esély, mert azért az hogy 14 napja késik ( soha nem késett max 1 napot )

2022. jan. 13. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
100%
#9 Van, hogy valóban napok múlva erősödik, de azért 13 nap után már nem ilyen lenne egy pozitív teszt.
2022. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
79%
Valami elindulhatott de szerintem nem sikerült tehát ez egy kémiai terhesség
2022. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
93%

Ok, a 9. hozzászólásodból most már világosan látszik, hogy te már eldöntötted: terhes vagy.

Akkor hagyjuk meg a szemfelnyitás nem irigyelendő feladatát szegény dokidnak.

Azért papírzsepit vigyél eleget magaddal.

2022. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, a remény hal meg utoljára, meg lehet érteni téged is, de ettől függetlenül az ide feltöltött összes teszted egy értelműen negatív teszt.

Tök mindegy mi történt a Kis Marival, meg a Szabó piroskával, hány nap után és milyen rős tesztjeik voltak, attól ezek a tesztek még nem lesznek pozitívak, 2 hét késés után meg nopláne.

Nem vagyunk orvosok és ha azok lennénk sem lát beléd egyikünk sem, de valószínűleg itt most ez egy ilyen ciklus, a doki majd elmondja ő mit sejt mögötte, már ha egyáltalán van bármi oka.

Én nem kergetném magamat hamis illúziókba, mert sokkal nagyobb utána a csalódás. Késik a menzeszed, a tesztjeid meg negatívok, nem ezek a terhesség jelei, ezt be kell látnod neked is, akármit is olvastál a neten.

Ha meg esetleg úgy van ahogy írod, és nem voltatok többet együtt a ciklusodban azóta, akkor kizárt dolog, hogy egy december huszon-akárhanyadikai együttlétből fogant terhességet ne mutatna ki már akármilyen teszt.

Engedd ezt el, jobban jársz, majd az orvos megmondj a tutit, aztán reméljük összejön hamarosan.

2022. jan. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves választ. Nem döntöttem el, hogy terhes vagyok, csak bízom benne. És igen azért is bízom benne, mert teljesen mindegy, hogy 14 napja késik. De ahogy leírtam december 22 én voltunk együtt aki azt jelenti hogy utána van a beagyazodas szóval a beagyazodas az kb 10-12 nap. És ha én úgy számolom akkor az az jelenti, higy Január 2-3 an lehetett a beagyazodas, es azért ilyen halvány a teszt. Lehet okoskodni tudom, es olvastam hogy utolsó mensitol kell számolni de mégis hogy számoljam ha akkor nem éltünk nemi életet csak december 22 én. És igen lehet késői peteeres es ezért is bízom benne, hogy az vagyok. Nem kell ezért bántani, meg rosszindulatúnak lenni hogy mennyi zsepit vigyek magammal! Egy babát szeretnek es egy kérdést tettem fel de úgy látom vannak gonosz emberek!
2022. jan. 13. 13:50
 16/127 anonim ***** válasza:
100%
Te a véleményünket kérted, hogy szerintünk van-e esély. Leírtuk hogy sanszos hogy nem. De mégis erősködsz hogy szerinted meg de. 14 nap késéssel nem hogy a tesztnek kéne full pozitívnak lenni, hanem már uhn is látszania kell :)
2022. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 A kérdező kommentje:
Jövőhet péntekre kaptam időpontot akkor úgyis kiderül minden. A vélemény és a rosszindulat közt van különbség. Köszönöm mégegyszer aki normálisan válaszolt.
2022. jan. 13. 13:58
 18/127 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy terhes. Ez a része egyértelmű.
2022. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
91%
Leirtuk hogy nem valószínű, de te csakazertis de. Majd uh megmondja.
2022. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
94%

Rosszindulat akkor lett volna bennünk, ha gratulálunk az ikrekhez. Vagy ha azt írtuk volna, hogy inkább takarítsd ki a körmöd alját.

Az, hogy leírtuk: ezek negatív tesztek, nem rosszindulat.

Egy sima 25-ös teszt 14 nappal aktus után már mutatja a hcg jelenlétét, ha létrejött a terhesség. A te esetedben az aktustól számítva 21 nap telt el. Ha december hetedikén volt az utolsó mensid és 31-én lett volna esedékes a következő, az az átlagnál rövidebb ciklust jelent, tehát a késői ovuláció sem lehetne olyan késői, hogy ebből 22-23-ai aktusból baba foganjon. Akár milyen későn is ovuláltál és akárhány napot számolnál beágyazódásra, a tesztnek már akkor is jól láthatóan 2 csíkosnak kellene lennie.

2022. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!