Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van ra esély,...

Szerintetek van ra esély, hogy baba van a dologban ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2021.12.07. én volt az utolsó menstruáciom első napja. December 22-23 án voltam együtt a párommal mert sajnos a munka miatt sokat utazik és keveset vagyunk együtt. December 31 én kellet volna, hogy meg jöjjön és ma van ugye 2022.01.13 ami azt jelenti, hogy már 14 napja késik. Január 3-7 ig iszonyatosan fáradt voltam kb egész nap csak aludtam, nem bírtam a szemem se nyitva tartani annyira faradekony voltam. Ra pár napra egyik reggel nagyon rosszul voltam hányinger rám jött, hánytam is de utána egy óra múlva elmúlt és azóta nem jelentkezett rosszullét. Teszteltem 3 db tesztet az egyiket kb 10 napja az halványan de tényleg nagyon halványan rajta volt a csík 5 napja teszteltem egy másikat azon negatív volt es most kb délután 1 kor csináltam egy másikat amin szinten épp hogy látszik a másik csík. Jovohetre van időpontom dokihoz, de már belebetegedtem annyira szeretnék már kisbabát, hogy azt el nem tudom mondani. Szerintetek van ra esély, mert azért az hogy 14 napja késik ( soha nem késett max 1 napot )

2022. jan. 13. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tesztek teljesen negatívak. Semmi nincs rajtuk. Hidd el, egy pozitív teszt elég egyértelműen pozitív.
2022. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanezzel clearblue-val teszteltem, amit te feltöltöttél, de menstruáció előtt két nappal már egyértelműen kijött a + . Még most is látszik rendesen, pedig több, mint 10 hete csináltam.


Sajnos egyértelműen negatív a teszt. Nekem is volt ilyen negatív tesztem, ugyanúgy tudom. Pont így nézett ki. Új hónap, új próbálkozás. Elhiszem, hogy rossz. Mi is minden nap együtt voltunk a férjemmel, erre olyan negatív lett, hogy nocsak. Kövi hónapban kétszer voltunk csak együtt (munka, utazás miatt), erre erős pozitívat teszteltem, pedig gondolhatod, nem volt sok reményem 2 alkalom után.

2022. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
85%
Bebizonyították, hogy a túl gyakori együttlét pont hogy rontja a spermak teljesítményét. A kevesebb szex meg pont fürgébbé teszi őket.
2022. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
79%

Pozitív teszt, legalábbis így kellene a tiédnek is kinézni, sőt, még erősebbnek, ennyi késés után. Olyan nagyon ritkán előfordul, hogy egy teszt hamis pozitívat ad, de fordítva nem. A hgc ott a vérben és kimutatja a valós terhességet, ha van.


[link]

2022. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
72%

#23


[link]


Teljes cikk: [link]

2022. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 anonim ***** válasza:
100%
2 nap önmegtartóztatás után lett aktívabb a sperma, a mindennapi szex viszont sok...
2022. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jovoheten úgyis kiderül, és hátha… Voltak csodák és mindig is lesznek :)
2022. jan. 13. 17:44
 28/127 anonim ***** válasza:
89%
Hát itt tényleg csak a csodában lehet bízni, irigylem a hitedet, kérdező.
2022. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 A kérdező kommentje:
Hiszek benne igen, mert az első terhességem amit sajnos fiatal korom miatt el kellet vetetni, 7 hetes voltam mikor kimutatta az ultrahang és végig negatív tesztem volt. Egy barátnőm is mondta, hogy neki is az ismerőse terhes volt, és végig negatívat mutatott. Szóval ezért is hiszek benne addig míg az Orvos nem vizsgál ki. Rengeteg olyan van, hogy nagyival teszt de mégis ott a baba és én ebbe hiszek, hogy ezek közt a Nők között vagyok :)
2022. jan. 13. 18:01
 30/127 A kérdező kommentje:
Negatív teszt akart lenni és nem nagyival*
2022. jan. 13. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!