Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta miatt lehetséges erős...

Ciszta miatt lehetséges erős pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Késett a menstruációm kb. 8 napot (sosem pontos, 2-3 nap eltérés szokott lenni), így hétvégén csináltam egy tesztet, ami erős pozitív lett, majd 2 nap múlva még egyet, biztos, ami biztos. Mindkét alkalommal azonnal megjelent az erős csík. Azonban nem hiszem, hogy terhes lennék, nincs semmi tünetem, illetve nem hiszem, hogy spontán teherbe tudnék esni. A kislányom 10 év próbálkozás után lombikkal sikerült. Azóta egyáltalán nem védekeztünk, hiszen előtte sem sikerült, most másfél éves. Végül november vége felé volt egy újabb lombikom a kistesó reményében, de sajnos sikertelen lett. Pontosabban kémiai terhesség lehetett, mert a vérvétel előtt 3 nappal halvány pozitív lett a tesztem, majd másnap picit erősebb, de még mindig halvány, a vérvétel napján pedig a HCG szintem 71.1 IU/L. Ebből már sejthető volt, hogy nem sikerült, és két nappal később a full negatív teszt ezt meg is erősítette. Egy hétre rá megjött a menstruációm is.

Emellett az ezt követő hetekben összesen egyszer voltunk együtt a férjemmel a nemvárt menstruáció napjáig, mivel kétszer is külföldre kellett utaznia hosszabb időre, így már szinte teljesen kizárt, hogy ilyen előzményekkel, egyetlen együttléttel sikerült volna a baba.

Ha mégsem terhesség okozza a pozitív teszteket, lehetséges, hogy ciszta alakult ki ilyen rövid idő alatt, és amiatt lett pozitív a teszt?

A nőgyógyászomhoz csak jövő hétre kaptam időpontot sajnos :(



2022. jan. 26. 14:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem, jól tettem fel.

One Step. Ugyan 10-es,de ismerőseim azt mondták, hogy max. 25-nek felel meg. Előző terhességemnél is ezzel teszteltem, akkor is ilyen volt a csík. Vettem X-Epilt is, de azt még nem használtam.

A diétát tartom, a mozgás csak heti 3 alkalom a korábbi 5 helyett (gyerek előtt), a gyógyszeres kezelést nem tartotta már indokoltnak az endokrinológus.

2022. jan. 26. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:
hidd el, terhes vagy
2022. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk lombik után egy évvel spontán sikerült havi egy alkalomból úgy, hogy elzáródott petevezetékem oldalán volt ovu (mindig érzem). Májusra várjuk. Szóval ezek után bármi lehet.
2022. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a biztatást :)
2022. jan. 27. 10:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2022. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek.

Voltam orvosnál, és tényleg babát várok :)

2022. febr. 4. 15:09
 17/17 anonim válasza:
Az ilyen posztok miatt éri meg itt olvasgatni :)
2022. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!