Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán beágyazódás?nem merek...

Talán beágyazódás?nem merek már reménykedni

Figyelt kérdés

Ciklusaim általában 30-31 naposak! Kedden tapasztaltam (27. napon) pecsételést görcs nélkül, majd minimális barnázást!

Ez tartott kb tegnap reggelig, azóta semmi! Megjön érzés is változó, hol van hol nincs!

Ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett!Szombatra nem várom!

Szórakozik velem a szervezetem? Ilyen meg nem volt, mert tény hogy volt olyan, hogy utána rendesen megjött, de hogy elmúlt volna ez a maszatolás, olyat még nem tapasztaltam, pláne egy ilyen tipikus pecsételést, főleg 5 nappal előtte…


2022. jan. 27. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha negatív a teszt, nem vagy terhes.
2022. jan. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rajta agyalni, ha nem jön meg, vasárnap tesztelni.
2022. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél, ha terhes is vagy, azt valóban csak az elmaradt menstruáció másnapján lehetne biztosan kimutatni.
2022. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-4 nappal menstruáció előtt szerintem nem lehet beágyazódás mert az előbb van.
2022. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!