Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek még , vagy felejtős...

Teszteljek még , vagy felejtős a hónap?

Figyelt kérdés

Január 22.voltunk együtt , ma reggeli 2 xepil teszt negatív. Régóta próbálkozunk , de rendszertelenül jön meg 28-38 közt.

Már ha terhes lettem pozitív kéne legyen ? Érdemes még tesztet elpocsékolni rá vagy ez 100% már? :(


2022. febr. 6. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
38 nappal számolj. Ha akkor negatív, akkor ez a hónap úszott.
2022. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Január 3.an volt az utolsó az lemaradt.
2022. febr. 6. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj még. Nekem is hasonló, 30-35 nap között. Tegnap volt a 35. nap, de mire megvettem a tesztet, megjött.
2022. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak 22.én voltatok együtt akkor azt már mutatta volna a teszt, mondjuk inkább egy 10 es mint az x epil, de 3 nap múlva ha csinálsz még ehy x epilt akkor az már biztos, de csak ha 22 után már nem voltatok együt.
2022. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még ma is negatív volt sajnos
2022. febr. 8. 19:06
 6/10 A kérdező kommentje:
25. 25.ai peteéres esetén még lehetett belőle életképes sperma? Mert akkor lenne még esélyem :(
2022. febr. 8. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:

3 napot még élhetnek. Nekem 27 volt peteérésem és ilyenkor már + ha van valami.

Így 14.napon m@r mutatná, engedd el.

2022. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a választ!

Annyira szerettem volna benne hinni , annyira fáj a hasam alja és ilyenkor már nem szokott minden annyira erre utalt , ráadásul olyan hányingerem volt pár napja , de a fránya teszt nem akar pozitív lenni hiába minden más jel.

Sajnos ha hétfőig nem jön meg fel kell keresnem egy dokit ezekszerint. Azért van mégy 1 tesztem. Reggel bepróbálom hátha. Mégegyszer köszi a sajnálatosabb megerősítést is :)

2022. febr. 8. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez, nekem 6 napig volt + múlt hónapba 8 hónap után, de nem erősödött és meg is jött 2 nap késéssel. Minden hóban úgy érzem na majd a következő, mert jól állnak a bolygók😔
2022. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Talán márciusban a csillagok is nekünk fognak ragyogni.

Sok sikert nektek is.

Eléggé magam alatt vagyok most.. olyanoknak ad sokszor az Isten gyereket ahova nem kellene , kizárt , hogy mi akik vágyunk rá és óvnánk mindentől , a legjobbat adva neki.. mi akik nagyon szeretnénk pont nekünk ne adná meg , csak jönne már el az ideje.

2022. febr. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!