Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy a Durex Extra Safe óvszer gyárilag hibás, vagy lyukas?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez mindegy a fajtától..minden gumi valami 97% ig tuti, ebben minden benne van az elötte és utána szakadás is:S(nem tuti hogy 97...ennyi rémlik..)
2009. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pl.: ha nagyon óvatosan csináljuk,és nagyon figyelünk a síkosságra, nem vadulunk,és figyelünk mindenre, akkor menet közben nem szakad ki elvileg, ugye? És köszi a választ!!
2009. jan. 1. 20:57
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket az óvszereket,főleg egy ilyen neves márkát mint a durex,alaposan tesztelik mielőtt te megveszed.Az esetek legtöbbjében a hibás felhelyezés miatt szakad ki,mert levegő megy alá,cska könnyebb azt mondani,hogy "gyárilag hiábs". Mgelepődve olvasom néha itt is,hogy vannak oylan párok,akik 5 óvszerből 4 kiszakad,de még mindig nem is sejtik,hogy azok nem "gyárilag lyukasak".
2009. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mert agyonreklámozott nem tuti hogy az a legbiztonságosabb...pl rako is elég reklámozott, de abból volt hogy 3 ból kettő szakadt volt, és ez gólyaavátási bulin volt ugyh nem a rossz felhelyezés miaztt, mert csak fel kellett fujni...mi masculant használtunk(már bogyót), sose volt baj vele, pedig nincs agyonreklámozva...
2009. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem irtam,hogy az a legjobb ami agyon van reklámozva,de a masculan is egy ismert márka,nem noname.igy értettem:-)
2009. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de előfordulhat.
2009. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekünk még nem szakadt ki,akárhogy csináltuk...
2009. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
oké, értem, köszönöm a válaszokat!! jó fejek vagytok!! :)
2009. jan. 1. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire parázol még egy ilyen biztonságos helyzetben is, akkor szedj gyógyszert.
2009. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Durex, Extra Safe, 3-4 év alatt nem láttam rajt lyukat, gyerek sincs :)
2009. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!