Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Van miért...

Most akkor mi van? Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Tegnap este a párommal gumival védekeztünk és miután elment benne fél percig még lovagoltam. Ezekután levette a gumit és rá csöppent a mellkasára a testnedv. Először azt hittük, hogy az én nedvem, de aztán megnéztük a gumit és ki tudtuk belőle nyomkodni a spermát, tehát lyukas lett. Nem értjük, hogy történhetett, de aztán még vizet öntöttünk bele az viszont nem jött ki belőle.

Ha lyukas a gumi nem kéne végig szakadnia?



2022. febr. 17. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Levette a gumit, utána csöppent rá. Nem látsz tényleg semmi össze függést? Fizika 1-es.
2022. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked meg értelmezés egyes, utána ki tudtuk a gumiból nyomkodni az ondót és nem a nyitott részénél.
2022. febr. 17. 20:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem az ondó volt amit "kinyomkodtatok", hanem lemasszíroztátok róla a síkosítót meg a hüvelyváladékod. Ha a víz nem jött ki belőle, akkor a sperma sem. Ez evidens. Bár még személyesen nem volt szerencsém lyukas gumihoz, de úgy tudom, hogy azt még a Holdról is látni, ha lyukas, mert szakad, nem csak épp szivárog.
2022. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem akkor, mert a gumiban sok ondó volt és, amikor ki nyomkodtuk, akkor már nem volt benne semmi, aztán a bugyimon is éreztem az ondó szagát.
2022. febr. 17. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs miért aggódnod. Gyönyörű egészséges kis pocaklakód lesz. Gratulálunk anyuka!
2022. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Fuj komolyan. Nem vagyok prűd meg semmi ilyesmi de kicsit sok az infó.😂😂😂

De miért szagolgatod a bugyidat??? A száradt ONDÓNAK nincs is szaga..te valami mást ereztel….inkább a kedvesét vagy a folyasodat.

2022. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesét=nedvedet
2022. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok prűd,de ez...
2022. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok. Önnen 9 hónap múlva egy felejthetetlen meglepetésben lesz része
2022. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennyire legalja közösséget még nem láttam. Az ember csak segítséget szeretne kérni, de nem lehet mert nem normális a társaság nagy része. Köszönöm annak az embernek, aki normálisan válaszolt.
2022. febr. 18. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!