Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok 1,és fel...

Ha terhes vagyok 1,és fel hetesen éreznem?

Figyelt kérdés
Nem erzek semmitse eddig, viszont nem került belém anyag és elovaladek is ha került nagyon kicsi teherbe tudok esni ettől? Eddig amiket olvastam semmisem volt csak a hasi gorcsom a stressztől ha lehet akkor attól ez volt az első alkalom és a ciklust ki számítva mensi utan 1nappal volt és akkor nincs pete érés. Én úgy tudom kicsi az esélye a terhességnek de azért megkerdezem válaszokat koszonom!😀
2022. febr. 20. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előváladéktól is lehetsz terhes, és nem, nem fogsz semmit érezni másfél hetesen.
2022. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, de ha nem védekeztél, akkor természetesen lehetsz terhes.

Ennyi idősen még nem éreznéd.

2022. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És lényegtelen hogy első alkalom volt, akkor is lehetsz terhes amikor elveszted a szüzességedet. Mondjuk a csávót nem nagyon érdekelheted, ha egy nyamvadt gumit se vett.
2022. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kiszakadt a gumi elfelejtettem irni,viszont nem ebbe a kategóriába akartam és hamar eszrevettuk h kiszakadt
2022. febr. 20. 23:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak terhes, nemi beteg is lehetsz már első alkalommal is, meg bármikor, amikor gumi nélkül hagyod, hogy megpocsékoljanak...
2022. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak annyit tanácsolnék: majd vegyél egy tesztet.
2022. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

😀

20+ év alatt 1x szakadt ki nálunk a gumi, nektek meg rögtön elsőre?!

Vagy nagyon-nagyon gyerekek vagytok még, hogy egy gumit sem tudtok rendesen használni, vagy pedig csak mentegetőzöl.

2022. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
A helyesírásodat elnézve, remélem, hogy nem vagy terhes. De egyébként ennyi idő után nem lehet érezni.
2022. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább 3x kiírtad. És mindannyiszor azt is, hogy nem kizárható a terhesség.

Nem érezni ilyenkor semmit, a tünetek a HCG szint emelkedésével jönnek, ami ha terhes lennél sem kimutatható ilyen korán.

2022. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megtörtént a baj,miért nem irattál fel esemény utánit? Igaz,azt nem lehet úgy bekapkodni,mint a cukorkát,de egyszer az életben elmegy.

Remélem nem vagy terhes....

2022. febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!