Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok 1,és fel...

Ha terhes vagyok 1,és fel hetesen éreznem?

Figyelt kérdés
Nem erzek semmitse eddig, viszont nem került belém anyag és elovaladek is ha került nagyon kicsi teherbe tudok esni ettől? Eddig amiket olvastam semmisem volt csak a hasi gorcsom a stressztől ha lehet akkor attól ez volt az első alkalom és a ciklust ki számítva mensi utan 1nappal volt és akkor nincs pete érés. Én úgy tudom kicsi az esélye a terhességnek de azért megkerdezem válaszokat koszonom!😀
2022. febr. 20. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Esély van de minimális.
2022. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
12-es 🤣🤣🤣👏
2022. febr. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
1 és fél hetesen a terhességből max annyit érzel, hogy szexelni akarsz :D
2022. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Kiszakadt gumi miatt is lehet egy nő terhes. Viszont nagyon kicsi az esély rá. Az előváladéktól is lehetsz terhes. Vannak nők, akik évekig pontosan ovuláció alatt szexelnek, mégse jön össze nekik. Van olyan is (legjobb barátnőm), akik a menstruáció első napján szexeltek, a párja nem is élvezett belé, de mégis terhes lett. Szóval van olyan, aki olyan, mint a nyúl. A gumi pedig a nemi betegségtől is véd (ez az egy vékezési forma van, ami véd a nemibetegség ellen). Szóval igazából van mindkettőre is esély egy ilyen balesetnél. Van olyan, akinek 2-4 hetes terhesen már van tünete (hányás, szédülés stb), van akinek nincs semmi tünete, csak a második trimeszterben kezd el nőni a hasa.

Ha késik a menstruációd, akkor mindenképp vegyél egy tesztet. Előtte felesleges, mert nem fogja kimutatni.

Ha pedig terhes vagy és el akarod vetetni, akkor főleg fontos, hogy korán észrevedd, mert megvan, hogy meddig csinálják meg a műtétet. Arra viszont készülj, hogy utána 6 hétig nem lehet szexelni.

Máskor lehet jobban megéri az eseményutáni (24 órán belül érdemes szerezni, mivel minél előbb veszed be, annál hatásosabb). Sajnos azután nagyon rosszul tud lenni az ember. Okozhat rosszullétet, erős vérzést, vérzéskimaradást stb. Emellett 1-3 hónapra fel tudja borítani a menstruációdat. Viszont még mindig kisebb rossz, mint egy abortusz, mivel azelőtt van egy szép procedúra. Na meg nem a világ legjobb érzése. Sokszor emelett úgy bánnak bent az emberrel, mint egy kutyával. Ha pedig valakinek túl sok abortusza volt, akkor egy idő után ez azt is tudja okozni, hogy amikor gyereket szeretne, akkor már nem vagy nehezen sikerül teherbeesnie.

2022. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már az anyag szó használatán fenn akadtam. 😂

Egy nő hogy tudja ezt leírni vagy kimondani?!😃 Olyan mint a cucc.

Angyalom olvass utána a heteknek inkább. Másfél hetesen még csak a menstruációd után lennél (ha sikerült volna, de reméljük nem). 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

2022. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18%
Másfél hetes terhességnél még össze se hoztad a purdét. Minden nő terhes másfél hétig havonta.
2022. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!