Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November 2.-án kellett volna...

November 2.-án kellett volna megjönnie viszont nem jött, most hétfőn teszteltem ami pozitív lett, 5+4 hetesen mentem dokihoz aki semmit sem látott?

Figyelt kérdés

UM: október 2.


Szerdán voltam dokinál aki szinte össze meg vissza beszélt, mutatott egy uh képet is a méhemről, benne egy halovány fekete folt amiben semmi sincs.

Beszélt méhen kívüli terhességről is és azt is megkérdezte, hogy biztos pozitív volt-e a tesztem...plusz azt is mondta ő is és az asszisztens is, hogy az utolsó vérzéshez képest sokkal többet kéne látniuk az uh-n.

Valaki hasonló cipőben járt már?

Lehet ebből még terhesség?



2021. nov. 12. 11:47
 1/9 A kérdező kommentje:
A kezelőlapomra azt írták, hogy az uterusban egyértelmű petezsák nem látható, egy kicsiny felritkulás látható csak, mely 3x3 mm-es.
2021. nov. 12. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nekem is csak felritkulás volt ennyi idősen. 1 hét múlva meg már szívhang...
2021. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez még nagyon korai, nem is láthatna még sok mindent.

Egyébként hány naposak a ciklusaid? És rendszeres?

2021. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges 5 hetesen dokihoz futkosni.

7. Héten bőven elég, pont ezért.

Ebből LEHET terhesség, bár pici az eselye, de jogy lesz-e,majd a következő alkalommal kiderül.

Gondolom visszahívott 2 hét múlvára.

Nekem ilyenkor petezsák volt szikhólyaggal, pont ennyi idősen (más miatt volt időpontom , de közben produkáltam egy pozitív tesztet, így megnéztek és visszahívtak)

2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Átlagban 30-31 naposak a ciklusaim.

Jövőhét szerdára hívott vissza vizsgálatra.

Azért is érdeklődök, mert a doki viselkedése elég fura volt, illetve sok olyat olvastam itt is és máshol is, hogy 5 hetesen már petezsáknak látszódnia kéne, 6 hetesen meg már szívhangnak is kéne lennie.

Október 16.-án éreztem borzalmas alhasi fájdalmat, szúrkálódást és rettenetes puffadt érzést, ilyet talán még sose éreztem, ez előtti napokban voltunk együtt a párommal, lehet ekkor volt ovulációm?

2021. nov. 12. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ennyit se láttak. Végig kisebb is volt 2 héttel.

Most már 8 hónapos :)

2021. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jo,hogy terhes vagy kérdező,de korán mentél. 7-8. héten lesz csak embrio és szivhang
2021. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy ha november 2-re vártad, akkor ma vagy 5 hét 3 napos.

Tehát nem mehettél 5+4 hetesen orvoshoz...szerdán 5+1 napos voltál, nem értem, minek kell ilyen marha korán orvoshoz futkosni, aztán csodálkozni meg pánikolni, hogy nem lát semmit...

2021. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én okt. 4én menstruáltam. Dokihoz december elején megyek. Addigra rendes kis ebihal lesz már. Most még nem látszik uh-n.
2021. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!