Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam ma reggel első...

Norina955 kérdése:

Csináltam ma reggel első vizeletből egy clearblue digitális tesztet amin ez lett az eredmény. Csatolom a képet. Nem tudom mit jelenthet mert a második csík éppen hogy ott van keresztben. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
6 nap késés után nagyon halvány pozitiv teszt (clearblue) :) [link]
2022. márc. 3. 04:50
 22/57 anonim ***** válasza:

Masfajta tesztet nem csinálsz?

Ez olyan kis haloványka 6 nap után, bár egyertelmuen pozitivnak tűnik.

2022. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem magánorvoshoz, érdekes dolgot tudtam meg, ami miatt aggódni kezdtünk a férjemmel. Megnézte a pozitív teszteket és megvizsgált. Nem lát terhességet és arra utaló jelet sem viszont mára kert egy vérvételt hogy megnézzèk a béta hcg -t utána holnap vissza kell menni hozzá. Ti hallottatok már ilyenről? Nagyon félek mi lehet a baj ha pozitív volt a teszt és azóta még 2 teszt is pozitív volt de nem vagyok terhes. A doki azt mondta semmi baj nincs ne aggódjak!
2022. márc. 4. 05:22
 24/57 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ugyanígy jártam, csak nekem predictorok voltak pozitívak.

Én is olvastam,hogy daganat is okozhatja jól meg is ijedtem,erre 2 alatt volt a hcg.

Tumormarkert 2.7 felett írt...


Nagyon kíváncsi leszek a te eredményedre, neked mit mondott a doki mi okozhatja?

2022. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Most lett meg az eredményem 104,8as a hcg szintem és pozitív az eredmény, viszont ebből se tudok kimenni sajnos. Mi lehet ez ?
2022. márc. 4. 12:37
 26/57 anonim ***** válasza:

Ez egy 5 hetes körüli terhességet jelent,és ugye mensi szerint kb ott is vagy.


Persze lehet kémiai terhesség, vagy méhenkívüli,de szerintem a legvalószínűbb,hogy terhes bagy,csak korán mentél,és 1 hét mulva már látni fogja. Ird meg a doki mit mondott.

2022. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Akkor elképzelhető hogy még azért nem látta a doki mert nagyon korai? Hétszámlálós clearblue kimutatná nekem hány hetes lehetek? Úgy tudom, ha méhen kívüli terhesség lenne akkor nagyon görcsölnèk és nem birnèk lábra állni mert az veszélyes. Jelen esetben apró menstruációs szerű görcsöket érzek de nagyon gyengén. Válaszod előre is köszönöm a pár feltett kérdésemre.
2022. márc. 4. 13:53
 28/57 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínüleg a méhenkívülit csak leírtam mint opció,mert ilyen esetben átnézik a petevezetékeket is biztos ami tuti alapon ha a méhben nem látnak semmit.

Én vennék egy digitális clearbluet meg egy rossmanos facellet ( az is nagyon érzékeny) és holnap reggeli első pisiből mindkettőt ellőném.

2022. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme a tesztelgetésnek, ott a vérvétel ami mutatta, hogy van valami.

Itt már csak az idő dönt, hogy mi lesz, attól, hogy tesztelsz semmi nem változik.

2022. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet holnap 1kor vár az orvos a teszttel együtt ami hétszámlálós rajta lesz, ha terhes vagyok akkor hány hetes. Holnap fogok tudni többet mondani. De mindenképp kíváncsi vagyok a további véleményekre, a legfontosabb megtudnom hogy ez valóban terhesség e vagy más is lehet...
2022. márc. 4. 15:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!