Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, mert...

Kétségbe vagyok esve, mert már egy hete késik a mensim, de nagyon fáj a hasam meg a melleim, ugye megjön?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagyok terhes,mert ha az lennék,nem tudom mit tennék.Az a helyzet,hogy 2 pasival is voltam.Elöször az uj pasimmal,de sok veszekedés utan visszamentem az exemhez,akivel most vagyok.De ha terhes is lennék,tuti hogy az elsőtől lenne.Nagyon féllek.A melleim nagyon fájnak és a hasam is,mint ha meg akarna jonni.Hiába iszok vörös bort,semmi jel :(
2010. szept. 12. 14:05
 2/20 anonim ***** válasza:
Javasolom a terhességi tesztet. Az mostmár biztosra kimutatja, ha terhes vagy.
2010. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Még ma délután elmegyek venni.Milyent javasolsz?Drágábbat?Vagy már az olcsóbb is kimutatja?
2010. szept. 12. 14:10
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is csináld meg.Attól,hogy magadnak se vallod be,nem lesz jobb.Csak az idő fogy.Egy idő után elvetetni se tudod.De remélem megtartod.
2010. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy,kimutatja.Az olcsóbb is jó.Nekem az volt a legjobb,a papíros.
2010. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy az árkategória. Amiket Mo.-on forgalmaznak azok mind megbízhatóak. Jelzem a halvány csík is terhességet jelent!
2010. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom,mit tennék.Mert nem tudnám 100%-ra hogy melyik srácé lenne a baba.De szerintem az elsőé.Szóval elvesziteném a mostani pasimat.De viszont abortuszra tuti nem mennék el,mert láttam egy videót és rögtön végem lett tőle.Csak az a baj,hogy tul fiatal vagyok egy babára.Még ott a suli is és a szüleim nem tudom mit tennének,ha megtudnák,hogy terhes vagyok (na de persze remélem nem vagyok az).
2010. szept. 12. 14:15
 8/20 anonim ***** válasza:
írd meg a teszt eredményét!nagyon kiváncsi vagyok.
2010. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát én is kivancsi vagyok,nagyon!Mikor teszteljek?Még ma?Vagy inkabb holnap a reggeli pisiből?
2010. szept. 12. 14:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Most már bármilyen teszt kimutatja, kíváncsi vagyok mi lesz, remélem nem baba mert szegényke elég érdekesen kezdené az életét..szóval szurkolok hogy úgy legyen ahogy neked a legjobb!
2010. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!