Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztem ma pozitív lett 2...

Lh tesztem ma pozitív lett 2 nappal nem várt előtt.Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt egy vetélésem.Akkor 3 nap késés után csináltam lh tesztet,mert kíváncsi voltam nagyon (mint most is) Egyértelmű erős pozi lett.Akkor még ennyire nem hittem benne.

Másnap reggelre a hcg tesztem is pozi lett :)

Kinek hogy jött be ez a jósteszt dolog?



2022. márc. 1. 16:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%

Ja ezt en se ertem utolsó.

Én soha nem csináltam ilyeneket. Inkább csináltam terhességi tesztet aztan nem volt meg a remény hogy talan.

Es mielőtt a kérdező nekem esik tudom milyen mert mi is éveket vártunk.

2022. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Én ugyan nem esek senkinek! 😆

Nem veszekedni jöttem,csak a kérdésemre választ kapni.De sokan nem tudják értelmezni vagy mi a szösz...Aki nem arra válaszol azzal nem foglalkozom.

Ennyi.

Aki válaszolt,annak köszönöm!💓

2022. márc. 1. 22:34
 13/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem várt előtt nekem is pozitív lett az lh teszt, aztán pár nap múlva a hcg is.

Kedves kérdező! A legjobbakat kívánom légyszí írd majd meg a hcg teszt eredményét is

2022. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%
😂😂😂 És sokan nem tudják értelmezni a használati útmutatót, amiben szerepel az is hogy mire való az adott termék 😉
2022. márc. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2022. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
19%
15. Majd 3 napos késésnél, akkor is szigorúan LH teszttel ;)
2022. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%
Szia. Én nem jós teszteltem hanem a nemvart napján csináltam 2 db pozitív tesztet. Azóta még kismama vagyok (Már te is csinálhatsz) azt nem mondom hogy ne gorcsolj rá meg stb…nagy divat szó lett 2020-2021-2022-ben az elengedés…csak mutassa meg valaki hogyan kell ?!? Hülyeség! Ezzel ne foglalkozz.. Én is gorcsoltem minden bajom volt a legstresszesebb hónapban fogant meg a gyermek ! Kívánok neked minden jót !! 🤞🏻🤞🏻
2022. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

Kedves utolsó van akinek megy képzeld.

Nekem majdnem hogy esélyem se lett volna spontán teherbe esni mert volt orvos aki lombikra akart küldeni a betegségem miatt ami egyébként meddőséget okoz.

2x műtöttek, az utolsó után elengedtük, nem görcsöltünk rá, megbeszéltük hogy ha akar jönni a baba akkor majd jön. És jött is egyből. 🤷🏽‍♀️ Nem is gondoltuk volna hogy sikerül abból a 2 együttlétből.

Úgyhogy igen, el lehet engedni csak az agyadat rendbe kell tenni.

2022. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat!

Ma reggel cleanblue-val teszteltem.Halványan,de ott a csík

🙏💓Holnap nem várom.Előtte lőtem még 1 lh tesztet,ami ugyan olyan erős pozi lett ismét.

Tehát ha valaki ide tévedne,és nem akar 1500ft-okat kidobálni tesztelgetésre mert türelmetlen,amit megértek,nyugodtan ajánlom az lh-t(jóstesztet) 3 év alatt 2x mutatta magát pozitívnak,mind a 2x baba van 😃😃🤗🤗💓💓💓

A lepontozókat meg sajnálom.Minden kedves válaszolómat lepontozták.Pont azokat,akik értelmes,használható,jóindulatú választ adtak.Biztos valami unatkozó kisgyerekek.Nem tudok másra gondolni.Rosszabbat nem akarok írni.

2022. márc. 2. 10:33
 20/30 anonim ***** válasza:
61%

7. válaszoló vagyok. Ez szuper, gratulálok! Én sem értem miért van itt ennyi rosszindulatú ember...

Nem tudom miért fáj nekik, ha valaki esetleg néhány nappal korábban tudomást szerez a terhességéről egy jósteszttel.

2022. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!