Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztem ma pozitív lett 2...

Lh tesztem ma pozitív lett 2 nappal nem várt előtt.Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja volt egy vetélésem.Akkor 3 nap késés után csináltam lh tesztet,mert kíváncsi voltam nagyon (mint most is) Egyértelmű erős pozi lett.Akkor még ennyire nem hittem benne.

Másnap reggelre a hcg tesztem is pozi lett :)

Kinek hogy jött be ez a jósteszt dolog?



2022. márc. 1. 16:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%

19. Vagy veszel 1 darab hcg tesztcsíkot kb 300 magyar forintért, és a nemvárt vagy a késés első napján megcsinálod. És aki így tesz, az is ugyanott lesz, mint te, csak kicsit olcsóbban megússza.

Amúgy meg áruld már el, mit nyersz azzal, hogy 1 vagy 2 nappal előbb tudod?! Komolyan: mit tudsz most tenni, amit 2 nap múlva már nem?! :D

2022. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

5 vagyok én kiváncsiságból tesztelek, mind lh, mind hcg tesztel, mert ahhoz van kedvem, senkire nem tartozik, akinek fáj az így járt.

Én sem értem, ha te nem így gondolod, ne kattints rá ezekre a kérdésekre, és akkor boldogabb lesz a napod.

2022. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
18%

22. Akkor ajánlom az afrikai karmosbékát is, azzal még érdekesebb tesztelni ;)

Én meg azt nem értem, aki így gondolkodik, az miért ír ki kérdést?! Úgy is a saját feje után megy, akkor meg mit rinyál, hogy "úristen pozitív az LH tesztem mensi előtt két nappal?!" De a kérdés legbugyutább része a: "Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?"

Hát b+, ≈3,14159% 🤣 Aztán meg még ő ad tanácsot másoknak 🤣🤣 Kiégtem 🤣🤣🤣🤣

2022. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarok kötekedni de ha már itt tartunk terhességi teszt van már kemény 6-700 Ft-tól, sőt az a csík teszt amiből pl több darab van lehet még olcsóbb is. Szerintem aki gyereket akar annak legyen már ennyi “felesleges” pénze.😄

Na de tényleg nem kötekedni akarok, minden jót.

2022. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

A kérdés még mindig az mi a ló fütyiért kattintasz rá, ha ilyen izgalmi állapotba hoz?

Pörgesd át és ennyi, láttad a kérdést.

2022. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%
18as na mondjad hogyan te nagy okos??
2022. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%

mi a lófüttyért nem írta be a keresőbe h lh teszt jósteszt. 5 oldalt ad ki!!!

Gondolom minden kérdezőnek válaszoltak.

2022. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Én csak olvasok,és azt nem tudom mit tegyek.Sírjak,vagy nevessek?

Mennyi unatkozó,megkeseredett,érzelemszegény ember 😢 A sajnálat fogott el most.A bántás,támadás teszi boldoggá pfffű 😳😟

2022. márc. 2. 16:16
 29/30 anonim ***** válasza:

Gratulálok nagyon értelmes egy “””””nő”””” vagy😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Engem ér minden nap, megnyugodhatsz.

2022. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
engem is . nyugodhatsz
2022. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!