Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség: nagyon...

Korai terhesség: nagyon fázom! Baj?

Figyelt kérdés

a terhesség legelején járok: kb 4+5 napos várandós lehetek.

Pár napja lett pozitív a tesztem.


Nagyon boldog vagyok...

Viszont most egy kicsit megijedtem. A nap végére elkezdtem fázni tegnap is és ma is. Nagyon! Sajnos sok rosszat olvastam erről a neten: pl korai vetélés előjele.


Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez teljesen normális tünet. jövőhéten megyek orvoshoz (6+1). Vagy érdemes lenne előbb?



2022. márc. 9. 19:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Én is jobban fázok. Amúgy is fagyos szent vagyok de most még jobban.

Verkepem tökéletes.

2022. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 4+5 napos vagyok és este mindig fázom én is. A tollpaplant a nyakamig húzom, meleg van az szobába és vacogok :) Éjszaka meg lever a víz, olyan meleg van mintha belső lázam lenne.


Egyébként Neked milyen tüneteid vannak még?

2022. márc. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Anndi ***** válasza:
100%

Követem a bejegyzést, peteérés szerint ma vagyok 5 hetes. Nekem inkább meleghullámaim voltak reggel pár napig, de tegnap este nagyon fáztam. :)

Jó egészséget kívánok mindenkinek!

2022. márc. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül neked milyen tüneteid vannak még kedves utolsó? 12-es voltam :)
2022. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Huuu gratu nektek! :)


Egyelőre csak émelygésem van, illetve esténként fázok és néha pokolian éhessé válok. :)

De most extrán igénybe van véve a szervezetem, mert van egy 1 éves kismanóm is, aki minden erőmet leköti. Ti mikor mentek dokihoz? Nektek milyen tüneteitek vannak?


Én jövőhét péntekre kértem időpontot, elvileg akkor leszek 6+1 napos. Nagyon izgiii


Boldog babavárást!

2022. márc. 10. 07:05
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Nekem másfél éves kismanóm van itthon , meg két nagymanóm, akik már 11 és 9 évesek :)

Én 7+3 hetesem megyek először orvoshoz, tehát 3 hét múlva. Hosszú az idő addig, de nem akarom magam idegesíteni azzal, hogy túl korán megyek és még nem azt látom, hallom amit szeretnék. Nehéz kivárni, de jobb lesz így.

Nekem annyi tünetem van, hogy iszonyatosan fel vagyok puffadva, húzódik, fájdogál a hasam. Reggel kis émelygés, öklendezés mikor a vitaminokat be akarom venni.

Mellem nem fáj, nem érzékeny... Talán picit a mellbimbóm. Ideges is vagyok emiatt, mert mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor a mell már megnő és feszül.

De igyekszem elterelni a gondolataimat, hogy minden rendben van, nem lesz semmi baj.

(sajnos tavaly volt egy missed abom, így nem mindig könnyű pozitívnak maradni).


Te mit érzel?

2022. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Hu, 12-es kemény vagy! 3 gyerkőc mellett egészen más lehet most a babavárás, mint anno az elsőnél volt. :)

Sajnálom, hogy tavaly missed Abod volt :( nehéz lehetett és megértem az érzéseidet.


Az első terhességemnél nem éreztem felelmet a várandósság alatt, most viszont sokkal jobban aggódok. Szeretném, ha velünk maradna a pici, és borzasztóan lassan telik ez a pár hét. Főleg, hogy most már egy csomó kismamás/Anyás csoportban benne vagyok és mindenféle történetről tudok, amikről korábban nem is hallottam. :(


Lélekben készülök a kiskorkulonsegre és a kétgyerekes időszakra. Kicsit le vagyok sokkolva, de hihetetlenül boldog vagyok. Esetleg van pár jó tanácsod? :)

2022. márc. 10. 07:40
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a nagyoknál nem volt semmi segítségem és most sem lesz. Tanácsom annyi, hogy ne akarj mindent tökéletesen csinálni, nem baj ha nincs kivasalva a textilpelenka vagy éppen az egyik gyerek sír amíg a másikat látod el. Ilyen helyzetek előfordulnak sajnos, de ettől még nagyon jó anya leszel! A picit vond be mindenbe, ha szoptatsz, kuporodjon oda mellétek, nézegessetek addig mesekönyvet, ilyesmi.


A tünetekre visszatérve: neked fáj vagy feszül most a melled? Napközben hogy érzed magad? Vannak különösebb tüneteid?

2022. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet ! :)


Jelenleg még szoptatok, így a mellfeszülést kevésbé érzem.

Néha émelygek/hányingerem van és megnőtt az étvágyam.


Napközben megpróbálok pihenni, ameddig a kisfiam alszik. :)

Tegnap és tegnap előtt este pedig nagyon faztam (21-22 fokos lakásban). Éjszaka melegem volt :)

2022. márc. 10. 10:45
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanez nálam is :)

Jó egészséget Nektek!

2022. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!