Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség: nagyon...

Korai terhesség: nagyon fázom! Baj?

Figyelt kérdés

a terhesség legelején járok: kb 4+5 napos várandós lehetek.

Pár napja lett pozitív a tesztem.


Nagyon boldog vagyok...

Viszont most egy kicsit megijedtem. A nap végére elkezdtem fázni tegnap is és ma is. Nagyon! Sajnos sok rosszat olvastam erről a neten: pl korai vetélés előjele.


Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez teljesen normális tünet. jövőhéten megyek orvoshoz (6+1). Vagy érdemes lenne előbb?



2022. márc. 9. 19:36
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Szuper hír! Én ma voltam dokinál. Menzi szerint 7+1, de a méretek alapján 6+2 hetes várandós vagyok. November 10 vagy 16 lesz a dátum :)


Ma mmar volt szívhang ❤️


Nagyon izgultam. Viszont nem tudom, hol csináljam a várandósgondozást. Magánba vagy sztkban. Magán és magán között is hatalmas különbségek vannak, így körültekintőnek kell lenni. A doki, akihez járok 30 ezer/rendelés , amit sokallok :(


Alapvetően az Sztkval jó tapasztalatom van, viszont az egy éves kisfiam miatt nem merem bevallani, mert félek a sok várakozási időtől :/

2022. márc. 25. 20:59
 32/35 anonim ***** válasza:

Szuper örülök❤️

Én 5+5 hetesen mentünk magán dokihoz akkor állapította meg a terhességet. 23000 Ft volt de legalább megnyugtatott ..(lehet egyszer ide megyek egyszer oda)

Korábbi kémiai terhesség miatt mentem el.. itt nálunk nekem sincs bajom az sztkval csak annyi hogy kb 8 hetes kell lenned mire egyáltalán szóba állnak veled(tudom korábban nem érdemes menni stb de legalább azt csak meg tudják mondani 5-6 hetesen hogy jó helyen van e baba..engem is úgy fogadtak úgymond kicsit előbb hogy meg mondtam hogy magándokinál voltam és megállapította a terhességet..és szeretnék hozzátok bejelentkezni.. doki tudja az egész kortörténetemet ..ismerjük egymást.. kedden megyek akkor leszek 7+4 hetes ..

Majd megírom mit mondtak remélem minden jó lesz 🤞🏻

A

2022. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kivel mi újság azóta? :)
2022. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Halihó! 18+4 hetes vagyok, egészséges kisfiú van a pocakban. Várhatóan november 10. Környékén érkezik, és Levi lesz a neve.


Már van egy 15 hónapos "nagyfiam", izgatottan várjuk az öcsit.


Most a várandósság azon szakaszában vagyok, amikor ismét minden jó. Energikus vagyok, és jó a közérzetem.

Ti hogy vagytok? :)

2022. jún. 14. 19:40
 35/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok A vagyok

Hétfőn megyek 20 hetes genetikára.. még nem tudjuk mi lesz.. 😊

2022. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!