Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség: nagyon...

Korai terhesség: nagyon fázom! Baj?

Figyelt kérdés

a terhesség legelején járok: kb 4+5 napos várandós lehetek.

Pár napja lett pozitív a tesztem.


Nagyon boldog vagyok...

Viszont most egy kicsit megijedtem. A nap végére elkezdtem fázni tegnap is és ma is. Nagyon! Sajnos sok rosszat olvastam erről a neten: pl korai vetélés előjele.


Kérlek, nyugtassatok meg, hogy ez teljesen normális tünet. jövőhéten megyek orvoshoz (6+1). Vagy érdemes lenne előbb?



2022. márc. 9. 19:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ijedj meg. Én alapvetően fázós vagyok, de az első trimeszterben állandóan fáztam. Ez a terhesség egyik vele járója. Nem feltétlenül vetéléa előjele. Most vagyok 21,lassan 22 hetes várandós. Ne olvasgass a neten! Én egészségyügyi szakdolgozó vagyok, és még én befostam attól, hogy miket lehet olvasgatni. A google nem kismamának való. Felejtsd el!
2022. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is fázos vagyok az is voltam mindig is ..nem csak terhesség alatt.. kb annyi idős terhes vagyok mint te.

16 án megyek dokihoz .. remélem hogy minden oké lesz 😊

Majd írd meg mi újság veletek

A.

2022. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves utolsó! Neked milyen tüneteid vannak? Én is ennyi idős terhes vagyok és nem nagyon érzek semmit :(
2022. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves utolsó 😊...

Mell érzékenység és ennyi.. semmi más .. tudom mindenkinek más nem vagyunk egyformák ..

A.

2022. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megnyugszom. Nekem az nincs csak alhasi feszülés és puffadás. Várom már a komolyabb tüneteket.
2022. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Sok meleg takaró és kitartás!
2022. márc. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Az elején én is folyton fáztam, aztán olyan 8 hetes voltam, amikortól pedig szinte állandóan melegem volt, de pokolian. Akkor szeptemberben még meleg volt, de a közel 30 fokban is megfagytam vastag pulcsiban, téli zokniban is. Aztán novemberben meg egy szál pólóban mászkáltam vagy éppen rövidnadrágban és úgy éreztem jól magam.
2022. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Első trimeszterben nem ritka. Az irodai szobatársamnak egészséges pici lánya született, és májusban volt pár hetes terhes. Bekapcsoltunk neki kis hősugárzót, de így is volt, hogy combig érő pufikabátban dolgozott.
2022. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Kismamik, hogy vagytok? :)
2022. márc. 25. 10:24
 30/35 anonim ***** válasza:

Szia 22 es vagyok ☺️

Köszönöm szépen jól jövő kedden megyek dokihoz uh-ra..remélem minden oké lesz 😊

Tüneteim vannak mennek .. néha görcsöl a lent a hasam..cicik mindig fájnak .. néha fajdogal a dereken és nagyon álmos vagyok egész nap lustiznek..😂

A

2022. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!