Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, megnéznétek a görbémet...

Lányok, megnéznétek a görbémet? Van esélyem? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 13. 08:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
sajnálom:(de még nem jön meg neked sem addig van remény:)fel a fejjel!!!szorítok neked nagyon!
2010. szept. 15. 11:07
 12/31 anonim ***** válasza:
Koszi!! Veled? Azota mensi? Vagy teszt?
2010. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

mára vissza felugrott a hőm.úgyhogy nem tudom.mensi még nincs.de még csak jele sem hogy esetleg a napokban megjönne.nem görcsöl a hasam.egyedül annyi van ,hogy a cicijeim fájnak már 2 hete.de nagyon:S

nálad valami "tünet"?

2010. szept. 16. 08:42
 14/31 anonim ***** válasza:

Drukkolok nagyon!! :):) Ha font van a hod es feljebb is megy es tartja magat... az a tuti!!!:)Remelem siker lesz ez a honap!!:):)

Nalam? Semmi!! A cicim faj de az mindig szokott mensi elott. Nekem csak olyan tuneteim vannak, mint mensi elott szokott de meg nekem sem jott meg a hom is fent van. Elvileg ma, holnap, legkesobb holnap utan meg kellene jonnie.

2010. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hát nagyon szorítok neked ,hogy sikerüljön!mióta szeretnétek babát?
2010. szept. 16. 09:59
 16/31 anonim ***** válasza:
Koszi,en is drukkolok am nagyon Neked. Ez a 22. honapunk.:( :) Nem is tudom sirjak vagy nevessek. Egeszsegileg rendben vagyunk mindketten, ez, nem ok. Talan igy a legjobb, majd jon a baba ugyis ha itt az ideje.:) Lehet meg nincs itt, csak mi hisszuk azt. Fene tudja. A sors kifurkeszhetetlen.
2010. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
mikor akarsz tesztet csinálni?én gondolkodtam sokat,elmentem sétálni is.mondom veszek egy tesztet.de mégsem.nemakarok megint negatívot látni.várok és majd lesz ami lesz.
2010. szept. 16. 13:17
 18/31 anonim ***** válasza:
Igen, inkabb egy mensi, mint egy nega teszt. Ebbol kiindulva nem is tudom mikor tesztelek. Szerintem csak ha nem jon meg. Elegge mensis erzesem van hasilag.:( Nalad valami tunet?
2010. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

semmi az ég világon ,pedig mielőtt megjönne előtte egy pár nappal már szoktam azért érezni hogy görcsöl vagy szúr a hasam,és most képzeld semmi nincs.egyszer sem éreztem semmit.hááát nem tudom mi lesz az eredmény.:)megmondom őszintén ebben a hónapban volt az első ,hogy nem arra koncentráltam szex közben na hogy akkor hátha most,hanem a páromra figyeltem csak.első ilyen hónap.:)majd kiderül.azért ha nem jön meg neked és csinálsz tesztet,ugye elmondod ,hogy gratulálhassak?

:)

2010. szept. 16. 15:49
 20/31 anonim ***** válasza:

Nagyon izgulok mi lesz Nalad, Nalatok!!:) Eddig ez igy jol hangzik!:)

Persze, hogy elmondom!:) Meg szeep!!:)

2010. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!