Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, megnéznétek a görbémet...

Lányok, megnéznétek a görbémet? Van esélyem? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 13. 08:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
szia!nekem most megint fentebb ment a hőm egy tizeddel.:)semmi mensis érzés még mindig.a cicim ugyanúgy fáj.nálad valami változás?
2010. szept. 17. 08:30
 22/31 anonim ***** válasza:

Ez jo!!!! Nem akarsz tesztelni??

Nalam semmi, se mensi, se tunet. En ugy mondanam, meg fog jonni csak kesik.

Neked drukkkk!!!!:):)++++++++ Irjal, hogy vagy, teszteltel e?

2010. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

szia!sajnos ma reggel megjött:(

a hőm le is esett 36,5-re!

Veled valami változás?

2010. szept. 18. 07:50
 24/31 anonim ***** válasza:

Szia!!

Sajnalom!!:( Nalam semmi. A hom meg fent de meg fog jonni, tudom. Nem is szamitok mar babara. Ha lenne valaki idebent mar lenne tunetem is de semmi. Megint csak kesik, ennyi!!

Majd jovo honapban!!!!:):) Nincs veszve semmi egyikunknel sem!!!:):)

2010. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
szia!valami újság nálad?
2010. szept. 20. 07:33
 26/31 anonim ***** válasza:
Szia!! Nalam semmi de meg fog jonni, mar csak napok kerdese. Megvannak a mensis tuneteim! Nem baaaaaj!!!! Nalad? Tesztelj! Vagy mar teszteltel?:)
2010. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
én már fogalmam sincs mi történik velem ,nagyon furcsán érzem magam.mensi alatt még nem voltam ilyen rosszul mint most,amióta megjött (ami mára már elmúlt)hányingerem van de piszkosul és nagyon szédülök,fáradt vagyok állandóan,napi 15 órákat alszom.egy hét múlva megyek nőgyógyászhoz.megnézetem magam.ja és nagyon fáj a fejem.:(szarul vagyok.az az igazság.első nap nagyon görcsöltem nem tudtam felkelni sem.a wc-re 3szor mentem ki h na most hánynom kell:(szurkolok neked nagyon .csináltál már tesztet egyébként?ha nem akkor mire vársz még??????:)
2010. szept. 20. 09:33
 28/31 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy a hőm meg lassan de biztosan kúszik felfelé,amit megint nem értek,első nap leesett 36,5-re ,tegnap 36,6, ma 36,7.ilyenkor pedig alaphőre szokott állni ami 36,3,36,4
2010. szept. 20. 09:35
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem most jott meg. Te meg lehet terhes vagy. Sok no verzik megis terhes. Baratnom is verzett csak kevesebb napig de rosszul volt, csinalt tesztet es pozitiv lett. Szerintem egy 10es tesztet nezz meg. Ha negativ akkor mas gond van, talan beteg vagy. Ha jol hallom akkor otthon tarol a natha, torokfajas. Remelem nem beteg leszel, hanem babas!!:)
2010. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

sajnálom ,hogy megjött Neked is:(

én inkább megvárom ezt az egy hetet és majd az orvos megvizsgál:)

a nátha tényleg szedi áldozatait:)mi már a párommal átestünk rajta több mint egy hete.sok sikert a következő hónapba!ha voltam nőgyógyásznál megírom mit mondott:)

további szép napot!

2010. szept. 20. 11:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!