Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a teszt, mi lehet...

Ha negatív a teszt, mi lehet a mensikimaradás oka?

Figyelt kérdés

12én kellett volna megjönnie.

Soha nem szokott késni. Inkább 1-2 nappal hamarabb szokott megjönni.

Nagyon szédülök és egész nap hányingerem van.

4különböző tesztet is csináltam , mind negatív.

Természetesen ennyi idő után már nem is számítok pozitív tesztre, így nem is veszek többet.

Most hétvégén költöztem teljesen új városba, még nincs dokim. Még jópár nap mire eljutok dokihoz.

De ha nem baba, akkor mi lehet az oka, ha nem jön meg?

Itt a reményt már teljesen elengedhetem igaz?



2022. márc. 15. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

1.Normális válaszokat kaptál az előző kérdeésednél is mert nem volt senki sem bunkó.

2.Még csak 3 napja késik szóval bármi lehet de egy nagyon halvány pozitív teszt az átlagnak már van ilyenkor.

3.Ha nem jön meg továbbra sem a következő aktuális menzeszig sem akkor orvos.

2022. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
1 mensi ki is maradhat künönösebb ok nélkül, az még normálisnak tekinthető. De meg fog jönni nyugi, nem kell rajta aggódni. 🙂
2022. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Mi a helyzet?Megjött màr vagy pozitív a teszt?
2022. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok a kérdező, én is így jártam. Napra pontos szokott lenni, nem jött meg. Teszteltem, negatív, majd még párszor, szintén negatív. Pozitívat az esedékes menses utáni 6.napon adott. Nem tudom számít-e, nekem rövidek (23 naposak) a ciklusaim.
2022. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?Màr mutatnia kéne a tesztnek ha terhes vagy.
2022. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!