Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal eddig egyszer feküdtem le és borzasztóan fájt ezért nem is mondanám olyan igazi aktusnak, igazából egyikünk sem ment el. Itt használtunk védekezőeszközt.

2022.03.19-én viszont a barátomat szájjal kielégítettem, utána megtörölte a nemiszervét zsepivel. Viszont megint meg akartuk próbálni, de inkább csak kitágítani szerettünk volna engem, arra meg bűntudatom volt elhasználni egy óvszert a semmiért. Így a barátom egy nagyon minimálisan betette, épp hogy csak a vége ment belém de már megint elkezdett fájni szóval abbahagytuk és utána ujjal megoldottuk. Viszont tegnap (03.21) reggel rosszullét és hányinger miatt nem voltam suliban ezért elkezdtünk parázni, hogy mivan ha terhes lettem mivel a makk alatt volt még ondo ami bejuthatott a hüvelyembe mikor betette és utána az ujjával beljebb vihette vagy nem tudom, hogy kéne mondanom, remélem értitek.

Persze tudom, hogy a hányingerem nem a terhességtől lehetett, mert ennyi idő alatt nem tudok megtermékenyülni, csak a barátom kissé túlgondolja a dolgokat és engem is beparáztatott, hogy mivan ha ezzel is számolnunk kell majd, mert elég későn kapcsoltunk.

Szóval a kérdés, hogy ennyitől terhes lehetek? A menzeszemnek 20.-án kellett volna megjönnie, de még nincs teljesen beállva így van, hogy 20.-a után jön meg még az adott hónapban, és úgy tudom, hogy ilyenkor menzesz előtt kevésbé lehetek termékeny. A fejmosást meg az okítást is elolvasom persze, mert hülyeséget csináltunk, de örülnék, ha kapnék választ is a kérdésemre.

Előre is köszönöm.



2022. márc. 22. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehetsz. A rosszullétek pedig sikeres aktus után 1 hónappal kezdődnének.
2022. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehetsz terhes.

Nem számít, hány centi volt benn, ha bedugta a farkát, akkor az benn volt, mint a gól a fociban.

"és úgy tudom, hogy ilyenkor menzesz előtt kevésbé lehetek termékeny."

Rosszul tudod.

2022. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyet ne csináljátok legközelebb.

Inkább menjen el feleslegesen egy óvszer minthogy véletlenül teherbe ess…akkor aztán foghatjátok a fejeket.

Írtad hogy nem állt még be teljesen a menstruációd. Ez mit jelent? Mióta menstruálsz és hány éves vagy?

2022. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Másfél/két éve menstruálok és 16 éves vagyok.
2022. márc. 23. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

🤦 Gratulálok.

Mivel nincs beállva a ciklusod, kb. kiszámíthatatlan, hogy mikor vannak termékeny napjaid, szóval a teherbeesés kockázata igen magas. 16 évesen nem szexelünk védekezés nélkül, ha csak nem égünk a vágytól, hogy abortuszunk legyen, vagy hogy 17 évesen már anyukák lehessünk, mint oly sok más tini Kelet-Magyarországon...

Azt pedig már illene tudnod, hisz 16 évesen már tanulsz biológiát, hogy a hüvelyt nem lehet "kitágítani".

Az meg, hogy "csak a vége ment belém"... Ha már szexeltél, valószínűleg láttad már a férfi nemiszerv felépítését. Tudod, az a poén, hogy a spermiumokat tartalmazó ondó nem a tövéből lövell ki, hanem a végéből...

A helyedben nagyon elgondolkodnék azon, hogy biztos olyan nagylány vagyok-e agyilag is, mint amennyire testileg annak érzem magam... Mert tudod diákmunkából az abortuszt is drága kifizetni, nem hogy egy gyereket felnevelni - főleg ha a szüleid 18 évesen kiraknak a kis poronttyal...

Szóval legyen eszed, és ha most megúsztad, legközelebb esélyt se adj a bajnak...

2022. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor imádkozzatok de komolyan. Szerintem kevés így az esélye de kivételek ugye mindig vannak.

Aztán legközelebb ne sajnáljátok ilyenre azt a rohadt óvszert.

2022. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!