Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet baba? Előre leszögez...

Ez lehet baba? Előre leszögezném,hogy elmegyek természetesen dokihoz,ha nem jön meg. Viszont most eléggé bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Február 27.-én volt a mensim első napja.

Miután elmúlt, párommal elég sűrűn együtt voltunk a termékeny időszakban. Minden alkalomnál bennem ment el szinte.

Szerintetek lehetséges,hogy terhes vagyok? Lehet annak a jele,hogy érzékeny a mellbimbóm, és 3napja szurkál lent a hasam? Reménykedünk. Előre is köszönöm.



2022. márc. 25. 21:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.🥰 Naptár szerint holnap kell megjönnie, de általában késik 2-3napot, szóval ezt még kivárom. Szorítok magamnak.😇
2022. márc. 27. 11:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lésik hanem ezekszerint 2-3 nappal hosszab a ciklusod, nem 28 hanem 30-31 napos, és azzalis számold az ovut mert így nem is akkor lehet amikor gondolod
2022. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Felesleges orvoshoz menni főleg ha magánba mész mert pénz kidobás. Semmit se fog látni se mondani csak h menj vissza ekkor meg ekkor és elkér 20 ezret a vizsgálatért.Csinálj tesztet ha pozitív másnap csinálj még eggyet ha az is pozitív akkor harmad nap is csinálj és ha az is tuti akkor kérj időpontot az utolsó menzesztől számított 6-7 hétre. Addig meg ha cigizel tedd le sürgősen vegyél terhes vitamint és kezd el szedni, és vigyázz magadra amennyire tudsz mondjuk én meloztam simán mert jól bírtam és nem terhelt meg, annyi különbség volt hogy nem este 10-11 kor aludtam el hanem este 8 kor már szundiztam :D

Nyilván ha lessz pozi teszt és vérzel akkor más a helyzet akkor cselekedni kell de az olvasottak alapján olyankor nemsokat tudnak tenni még. Ha ez lessz 2-3 terhességnél akkor kivizsgálnak adnak gyógyszert de elsőnél letudjak annyival h valószínű beteg volt. Remélem tudtam segíteni :D

2022. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a mensi napján csináltam egy tesztet, mert fura volt napok óta a közérzetem. Pozitív lett. Kertem időpontot a nogyogyaszhoz, 6. Hétre. Elmentem, megvizsgált, minden jó, de többet nem tud mondani menjek vissza 2 hét múlva. 20ezer - 20ezer.

Én úgy gondolom hogy a pozitív teszt után elkezdesz szedni egy terhes vitamint, és a 8.hétre kérsz időpontot. :)


🖤

2022. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, mi a helyzet azóta?
2022. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nem baba volt. Valószínűleg csak én kattantam rá nagyon a dologra.

Viszont most másfél héttel előbb "jött meg" ,alig - alig volt valami vér 3-4 napig. Tegnap (04.28.) kellett volna megjönnie,de semmi.

2022. ápr. 29. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!