Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Törpemikroszkópot 2 hónapja...

Törpemikroszkópot 2 hónapja vettem, kidobott pénz lenne? Nem mutatott még páfrányokat.

Figyelt kérdés
Reggel első dolgom, hogy megnyaljam, annyit változik, hogy mikor több, mikor kevesebb a ,,buborék,,. A folyásom holtöbb, hol kevesebb, tojásfehérjeszerű sosem volt még. Tavaj uh-al igazoltan volt érett tüszőm. Most hormonprofilt csináltat a dokim, a 14.napi eredményt most várom. Az eredményből látszik hogy van-e tüszőrepedés?
2010. szept. 14. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be a törpemikoroszkóp, sose lett páfrányos pedig volt peteérésem, UH-n látszott.

Szerintem a vérvétel eredményéből az orvos látja van-e peteérésed.

Mielőbbi babásodást!

2010. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia, sajnos nekem sem vált be:( (elég sok mindenkit becsapott már(ezen az oldalon is sokan írták)
2010. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be, ki is dobtam, még akkor sem volt páfrányos, amikor az ovuteszt erős csíkkal jelölte a peteérést.
2010. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt.Valószínű nem jól használod.Nem kell sok nyálat tenni rá és ha megszáradt nyomd egy kicsit össze.Ha reggel nézed akkor inkább fogmosás után 1 órával nézd meg.Nekem sem volt jó a reggeli nyállal.
2010. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált. Én este szoktam csinálni. És csak mesterséges fénynél látok vmit, természetesnél semmit. Visszafelé számolva akkor mutatott páfrányt mikor pém volt.És teljesen meg kell száradnia a nyálnak.
2010. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,próbálom még.
2010. szept. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!