Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam nőgyógyásznál és...

Ma voltam nőgyógyásznál és kiderült, hogy PCO szindrómám van. Ettől még teherbe eshetek, ha esetleg pár éven belül babát szeretnék?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Millio ilyen kerdes van, bongessz kicsit! Roviden igen, megoldast a googln is megtalalod. Tenni kell erte, de orvosolhato probléma.
2022. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd be az orvos utasításait , a diétát és a mozgás is fontos ! ÍR-t nézték neked ? Ha nem nezesd meg sokszor párosul a két nyavalya …

Én így is 2 év kellett míg összejött és MEG IS MARADT A TERHESSEG !

SzovAl nem olyan egyszerű , de nem is lehetetlen !

2022. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az orvos, hogy kerüljem a cukrot és mozogjak. Nem néztek IR-t.
2022. márc. 29. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem PCOS-em van, pajzsmirig alulmükődéssel és IR-el megfűszerezve. 4-4 év volt míg összejött a 2 gyerek. Diéta, mozgás, gyógyszer, folyamatos orvosi felügyelet. Lehet gyereked, de jóval nehezebb, szerintem.
2022. márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egy olyan sztori volt, hogy orvos azt mondta pcos, nehéz lesz majd a gyerekvállalás, ezen felbuzdulva nem védekeztek és elsőre összejött.


Ismerősöm "tipikus pcos" alkat, elhízott, durván pattanásos, erős fekete szőre nő mindenhol, cisztás petefészek, mégis elsőre sikerült a baba.


Én hajszál vékony vagyok, sose voltam pattanásos, a combomat sem kell szőrtelenítenem mert csak pihék nőnek rajta, "csak" a ciszták és a 40 napos ciklusok vannak, és nem jön a baba 1,5 éve...

2022. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!