Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pecsetelo barnazas lehet a...

A pecsetelo barnazas lehet a terhesseg jele?

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk parommal, nem vedekeztunk. Holnap meg kell jöjjön, de ma barnas pecsetelest vettem eszre. Azota semmi. Feszultek a melleim. Lehet terhesseg? Nem szeretnék babat! Segitsetekkk.
2022. ápr. 12. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem, inkább annak a jele, hogy meg fog jönni.

Ha nem akarsz gyereket miért nem védekeztek?

2022. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Használjátok gumit... Az nem csak a terhességtől véd, hanem a nemi betegségektől is... Amúgy szerintem se vagy terhes. Aztán ki tudja.. Tud meglepetést okozni az emberi szervezet. Mikor voltatok együtt védekezés nélkül??
2022. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak a jele, hogy meg fog jonni. Ha terhesseg is tarsul melle, akkor progeszteron-hiany is lehet, ami nem jo.
2022. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem szeretnetek babát mi a lof.szert nem védekeztek?
2022. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna meg jöjjön de semmi, erzem hogy megkell jojjon de mintha nem😅
2022. ápr. 13. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Fuuu🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2022. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös És akkor mi van? Ha terhes vagy vissza csinálni nem tudod, előbb kellett volna gondolkozni.

Vegyél tesztet, pár száz Ft.

2022. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az lett gyanús! Korábban soha nem barnáztam hanem egyszerűen megjött. Mikor baba volt görcsölt a hasam de sehogyse akart megjönni csak ilyen barnás rózsaszínes maszatok jelentkeztek napokig. Aztán egyre jobban feszült a mellém is úgyhogy vettem egy tesztet.
2022. ápr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!