Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételés lehet terhesség miatt?

Pecsételés lehet terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de semmi. Vagyis mégis, mert a 21.ciklus napom óta barnázok. Vagyis pontosan egy hete. De nem vérzek, csak a papír olyan pisilés után és nem piros, nem is rózsaszín.. Inkább világos barnás valami. Semmi babàra utaló jel nincs, csak néha szúr a méhem. Az is csak 2 napja. Szerintetek ez lehet terhesség?

2016. nov. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan ugyanazon pisilés alkalmával vettem észre a barnázást és lett (akkor még halvány) pozitív a terhességi tesztem a 25. napon (28 naposak a ciklusaim). Szóval ettől még akár terhes is lehetsz, de azt nem mondanám, hogy a terhesség miatt van.
2016. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Azt megkérdezhetem neked meddig tartott ez a barnázàs?
2016. nov. 27. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most, egy hét után kezd elmúlni. Múlt hét hétfőn este kezdtem el szedni és tegnap (vasárnap) volt az első nap, hogy semmi nem volt.
2016. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!