Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-11 DPOn reggel érzékeny...

Ha 10-11 DPOn reggel érzékeny teszt negatív akkor már tuti nincs baba és engedjem el, ugye? Az ovulaciot teszttel néztem így tuti az ideje.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 07:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Óh nagyon sajnálom!:(

Menj be gyorsan a kórházba, hátha tudnak segíteni!

2022. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy nem marad meg.Ne add még fel!Ha tudsz valamit írd meg.

Nagyon drukkolok!Én nemrég vetéltem el de nem azt jelenti hogy akkor mindenki úgy jár.Ha az orvos mondja hogy baj van akkor van baj.

Sok sikert!

2022. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy tartjátok bennem a lelket, ezt köszönöm, de ha ez a poronty megmaradna az egy isteni csoda lenne, nem csak pecsételek (ami miatt szintén aggodnek mer 2x már indult így es végül mindkettőnél missed ab lett!), hanem rendesen olyan mint egy menstruacio, feltételezem h az így 1 bő hét késés után. Ami a legrosszabb h nincs terhes tünetem és kicsit gorcsolgetek is. Tudom ezek külön-külön elofordul nak de egybe sajnos nem jó jel. Most ott tartunk, hogy amíg nem bővül addig pihenek és várunk aztan ha bő vér lenne v tovább tart mint egy mensi akkor rohanunk kórházba. Progeszteront szedek, vitaminokat szedek, igyekszem ügyelni a IRre, ezen felül többet nem tehetünk :(
2022. máj. 3. 15:13
 34/34 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba és kiderül mi a helyzet.Én biztos bemnennék.Tudom nem tudnak csodát tenni de legalább tudnád hogy mi a helyzet.Azt is tudom hogy mit érzel mert nemrég nekem is missed ab lett és már 3 hete tiszta depressziós vagyok és reménytelennek érzem az egész baba projektet de tudom hogy ez csak átmeneti érzés.Nagyon sajnálom hogy így van más is mert ez szörnyű.Nekem sem volt tipikus terhes tünetem amúgy csak a fáradtság,kis derékfájás de semmi extra.Az semmit sem jelent,attól lehet egészséges egy terhesség.A görcsölgetés is bizonyos fokig normális.A vérzés viszont nem túl jó.Igen,igazad van hogy nem tud az ember mit csinálni mert sajnos ezt nem lehet befolyásolni.Ha gond van a babával akkor nem fog úgysem megamaradni.Ultrahang kellene és lehet kellemes meglepetés érne,ki tudja🤷‍♀️
2022. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!