Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a terhességre?

Van még esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15-dikén volt a ovulációm és előtte meg utána is együtt voltunk a párommal. Ma viszont olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Elvileg 9 nap múlva kéne meg jönnie és ennyire előre sose szoktam érezni.


Szerintetek ettől függetlenül lehet még esély rá, hogy sikerült?



2022. ápr. 20. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nem jelent se jót, se rosszat.
2022. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úristen, tudtommal azért van ez az oldal, mert bármit lehet kérdezni. Igen, nem lát belém senki, attól még fel tehetek kérdést nem?
2022. ápr. 20. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Akár a beágyazódás is lehet amit érzel.Lehet hogy sikerült.Bármi lehet igazából.Teszt megfogja mondani.
2022. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nincs olyan kérdés, ahol nem lennének ilyen megnyilvánulások. Pedig ez az oldal azért van, hogy tapasztalatokat cseréljünk. Nem orvosi, jogi fórum. Egyszerű emberek saját tapasztalatai…
2022. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Persze meg lehet minden hülyeséget kérdezni, de az hogy ‘van még esély terhességre?’ nem dramatikus kicsit úgy, hogy még több, mint egy heted van a menstruációig? Jó, hogy nem aktus után írtad ki…

#4es te meg ne bíztasd a kérdezőt ilyen hülyeséggel, mert ez még a beágyazódáshoz is korai. (7-10nap között történik, nem5!!)


Valóban a kérdésedre nem válaszoltam.. ettől függetlenül igen lehet baba, de szépen ki kell várni azt a 9 napot a teszteléssel.

2022. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azoknak akik értelmesen válaszoltak. 🤗
2022. ápr. 20. 15:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Én szimplán csak kíváncsi voltam, hogy sikerülhet-e, attól még, ha azt érzem, hogy meg fog jönni.
2022. ápr. 20. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ettől még sikerülhet. Valószínűleg nem azt érzed, hogy meg fog jönni. Most nekem is olyan érzésem van, pedig csak néhány napja volt az ovulációm (LH teszt szerint). Más okból is lehet fájdalom.
2022. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Igen, ettől még sikerülhetett. Akár az időjárás is okozhatja a megjön érzést.

Kifejezetten nyersen kommenteltem, nem állt szándékomban, hogy megbántsalak!

2022. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor terhes lettem semmivel se volt másabb az a hónap, mint a többi, nem is gondoltam, hogy az vagyok, csak nem jött meg a menzeszem, majd 4 nap késés után csináltam egy tesztet és pozitív lett. Mikor meg éreztem mindent, akkor sose lettem terhes. Szóval majd az idő eldönti, ezt senki se tudja megmondani neked 🤷
2022. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!