Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a terhességre?

Van még esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15-dikén volt a ovulációm és előtte meg utána is együtt voltunk a párommal. Ma viszont olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Elvileg 9 nap múlva kéne meg jönnie és ennyire előre sose szoktam érezni.


Szerintetek ettől függetlenül lehet még esély rá, hogy sikerült?



2022. ápr. 20. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Te vagy az aki 15.ei ovulációval már 17.én tesztelt, hogy pozitív e? 😀😀😀
2022. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Tizenötö Dikén ovuláltál, könyörgöm, hogy a búbánatban ne lenne esely, majd kerdezd ezt meg 12 nap múlva egy negatív teszttel a kezedben, hogy lehet-e még esély, ha nem jott meg, most meg menj, hűtsd le magad ötö dikk Dpo-n 😑
2022. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Meg majd, ha meg is jön, akkor is illik megkérdezni, hogy de ettől még lehetsz e terhes :D
2022. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Cubina ***** válasza:
0%

Szerintem sok leendő anya már az együttlét után valahogy tudat alatt érzi, hogy terhes lett.

Nekem mind a két terhességemnél ez volt. Nem terveztük, nem vártuk, mégis éreztem. Szerintem mindenki képes erre, csak oda kell figyelni a belső hangra, nem pedig elfojtani, és arra fókuszálni, hogy mit szeretnénk.

Ez más dolgokkal is így van, amikor az ember nem tud dönteni valamiben. Például hogy fiút vagy lányt akar. Olyankor hirtelen rá kell kérdezni, hogy fiú vagy lány? És amit hirtelen rávág, azt akarja. Én nagyon sokszor eljátszottam ezt másokkal, amikor szerintük nem tudtak dönteni valamilyen ügyben. De mégis tudtak, csak nem tudták. :)

2022. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!