Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá mód, hogy ikrekkel...

Van rá mód, hogy ikrekkel legyek terhes, akár természetes, akár nem természetes (beavatkozással) úton?

Figyelt kérdés

Mindenképpen ikerterhes szeretnék lenni. 23 éves vagyok, és a férjemmel belekezdtünk a gyermekvállalásba. Ezért szeretnék olyan tapasztalatokat kérni, ami elősegítheti, hogy két gyermekkel áldjon meg az élet.

Van erre hatásos beavatkozás? Akár megtermékenyítéssel? Vagy valami természetesebb mód, pl: valami praktika stb?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kérem akik nem tudnak érdemben normális választ adni, azok ne írjanak.



2022. ápr. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
87%
Azért megsúgom angyalom hogy az élet nem úgy működik ahogy te azt elképzeled.
2022. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
89%
3 pár iker született a családban egyenes ágon. Ebből 3 baba maradt életben édes mindegy milyen felosztásban. Én imádkoztam, nehogy ikreim legyenek, hál isten őfelsége teljesen egyedül van odabent.
2022. ápr. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmilyen biztos módszer arra, hogy ikreid legyenek.
2022. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
91%
Vannak itt gondok. Agyban nagyon gyerek vagy még te is...
2022. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy mit aggodtok annyira a kerdezoert? Nektek sose voltak butuska abrandjaitok? Amiből az élet ébresztett fel? Jól megmondtatok neki egy anonim oldalon, gratulálok!


Nyilván tudjátok hogy az elképzelései nem igazán megvalósíthatók, és erre úgyis szépen rájön, ha még megvalósítható, mert van rá mód, akkor meg a fogyasztói kozerkolcsnek sincs joga megítélni.

2022. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34%

En fiatal anyukának mondhatom magam. 3 gyereket szültem még 30 éves korom előtt. Mindhárom azonos nemű. Mindig is szerettem volna ikreket, aztán mikor két kicsi volt, már másképp gondoltam. Most szeretnénk 4. babát és nem bánnánk, ha ikrek lennének, de az esély szinte nulla. Viszint direkt nem befolyasolnam. Családban nincs, csak a korom miatt bizakodhatnék. Harom egészséges terhesseg és gyerek után volt egy elhalt terhessegem, amire álmomban sem gondoltam volna. Azóta azert imádkozunk, hogy jöjjön egy egészséges szivárvány baba. És bánja a fene, ha megint olyan nemű lesz, mint a testvérei vagy esetleg egyedul érkezik. Remélem, nálatok is minden rendben lesz majd. De hidd el, a legfontosabb, hogy egészséges legyen. Végül néhány cikk a témában:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
73%
Legyenek egyből 3as ikrek úgyis csak 2 melled van.
2022. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
75%
Adjon neked az ég hármasikreket, úgy olvasnám 2 év múlva itt a kérdést, hogy "de nem bírom idegekkel mit csináljak?" 😀
2022. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
26%
Én 18 éves vagyok, 30 hetes terhes. Neked abszolút nem a koroddal van a baj. Hanem az agyaddal.
2022. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
80%
Mondja ezt az aki feltehetőleg a semmire szül 18 évesen.
2022. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!