Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá mód, hogy ikrekkel...

Van rá mód, hogy ikrekkel legyek terhes, akár természetes, akár nem természetes (beavatkozással) úton?

Figyelt kérdés

Mindenképpen ikerterhes szeretnék lenni. 23 éves vagyok, és a férjemmel belekezdtünk a gyermekvállalásba. Ezért szeretnék olyan tapasztalatokat kérni, ami elősegítheti, hogy két gyermekkel áldjon meg az élet.

Van erre hatásos beavatkozás? Akár megtermékenyítéssel? Vagy valami természetesebb mód, pl: valami praktika stb?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kérem akik nem tudnak érdemben normális választ adni, azok ne írjanak.



2022. ápr. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
30%
:D amiatt ne aggódj
2022. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
33%
Aggódik érted akinek hat anyja van hét apától, csak én a helyedben nem osztanám az észt, mert nálad is van baj, látom. És nem, nem büszkeség 18 évesen szülni, bármennyire is hiszed.
2022. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%
Ne magadból indulj ki, nem mindenki egy senki 18 évesen.
2022. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
17%
Nekem büszkeség :) Amikor rúg a gyermekem, amikor a ruháit válogatom, amikor látom az ultrahangon, folyamatosan büszke vagyok rá, akármennyire is fáj neked. Te viszont nagyon rosszindulatú vagy, sok gond lehet az életedbe, én azért aggódom érted :( Remélem rendbejön majd minden, remélem neked is sikerül egyszer!
2022. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
72%
Mi sikerül? Szakmát meg érettségit szerezni? Köszi túl vagyok ezeken, gyerekem is van, szép sorban jött minden ami kell :)
2022. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
45%

Gratulálok a sikereidhez, ezesetben

mi lehet a frusztrációd oka? Érdemes lenne elgondolkodni rajta. A gyermekeid remélem nem tanulják el ezt a stílust.

2022. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
35%
45. Akkor miért vagy ilyen gonosz kóró? Csak az ilyen rosszindulatú, akinek nincs rendben az élete. Elég szánalmasnak tűnsz. :)
2022. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
15%

Jaj 45 vegyél már vissza kicsit. Kinek képzeled magad?

Talán ismered ezt a lányt hogy ilyeneket írj neki?! Lehet 18 évesen különbül felneveli majd a gyerekét mint te a sajátodat. Te most inkább arra vagy rohadt féltékeny hogy ilyen fiatalon szül vagy alapból ilyen megkeseredett boszorkány vagy🙊🙊

2022. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!