Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha a 2. menet...

Terhes lehetek, ha a 2. menet közben véletlen lecsúszott a gumi?

Figyelt kérdés

A párommal már több, mint fél éve együtt vagyunk és ez az első alkalom, hogy elbizonytalanodtunk a szexuális életünk miatt. Az elmúlt időben párszor előfordult, hogy még az első menet előtt gumi nélkül kipróbáltuk, de mielőtt elment volna, kivette és a csekély terhességre való eséllyel nem próbáltuk tovább.

A mai napon védekezve szexeltünk, amikor a 2. menet közben észrevettük, hogy a gumi lecsúszott. A párom még nem ment el, a makkja sem volt már kint, de ennek ellenére tartunk a megtermékenyülésemtől. Az ovulációm előtti 4.napban voltam.


Aggódnunk kellene vagy várjuk meg az első menstruációs napomat?



2022. ápr. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de egy minimális esély van a terhességre.
2022. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"az első menet előtt gumi nélkül kipróbáltuk" Ezt magyarázd el kérlek, mert eskü nem értem... Volt egy gumi nélküli dugás, és utána jött egy "menet"? Vagy melyik fogalom alatt mit értesz?

"a makkja sem volt már kint" Miért, mikor és hogy van kint?!?!?!

Hány naposak a ciklusaid és honnan tudod, hogy ovuláció előtt voltál 4 nappal?

Ha 2. menet, akkor gondolom volt első is, már pedig akkor volt ott már spermium bőven a pasi húgycsövében... Én annyira nem volnék nyugodt, mert ha még nem akartok babát, akkor a kis esély is túl sok...


"Aggódnunk kellene vagy várjuk meg az első menstruációs napomat?" Mondjuk ezt sem értem, hogy itt mit akart mondani a költő...

2022. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kacifántosan és választékosan akartál fogalmazni, hogy kb. a fele érthetetlen. :D hány éves vagy, 16?

Bocsi, nem piszkálódásból, csak emlékszem én akkor fogalmaztam így, mint te, amikor kamasz voltam, de nagyon felelősségteljesnek és érettnek akartam tűnni. :D

Amúgy bármikor bármi lehet, minden együttlétben ott van a kockázat, ha védekeztek normálisan, ha nem.

2022. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok már kamasz.😀

Akik ezt a kérdést olvassák, valószínűleg nem ismernek, ezért próbáltam felvázolni úgy a helyzetet, hogy valamennyire érthető legyen, annak ellenére, hogy más életéről van szó, ezért tértem ki minden egyes részletre, ami fontos lehet.


Azt nem írtam le, hogy a legutóbbi alkalomkor is gumi nélkül csináltuk, de igen, néha előfordul, hogy amíg nincs ejakuláció, anélkül csináljuk.

A makkot a fityma védi, szóval az alatt a címszó alatt, hogy nem volt kint neki, erre az esetre gondoltam, bár szerintem ez valamennyire logikus.

Biztosra nem tudom az ovulációmat, de nem áll messze a valóságtól, minden hónapban jegyzetelem a menstruációval kapcsolatos dolgaimat. Az utolsó menstruációm 11-én volt, a ciklusom hossza pedig átlagban 28 nap.

2022. ápr. 27. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

"próbáltam felvázolni úgy a helyzetet, hogy valamennyire érthető legyen," Nem sikerült, és az újabb próbálkozással sem lett sajnos jobb.

Szóval elég gyakori, hogy megszakítással csináljátok. Hát, amint tudod, az nem védekezés.

"A makkot a fityma védi, szóval az alatt a címszó alatt, hogy nem volt kint neki, erre az esetre gondoltam" Azt mondd már el nekem, kérlek, hogy azt így hogy képzeled el, hogy amikor bedugja, akkor a fityma még a makkon van?! Valamit nagyon nem életszerűen képzelsz el, vagy pedig rohadtul nem tudod megfogalmazni a gondolataidat...

"a ciklusom hossza pedig átlagban 28 nap."

Olyan nincs, hogy átlag - vagyis az épp nem ér semmit. Nem átlaggal számolunk, hanem az elmúlt 12 hónap leghosszabb ciklusával...

2022. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megszakítàsos módszert hagyjátok a jövőben viszont,mivel az kb szerencsejáték. Volt osztálytársnőmnek abból lett 2 gyereke, hiába mondtuk neki, de még másodikra sem tanulta meg....


Lehetsz terhes, védekezzetek rendesen. Gumi vagy gyógyszer, utóbbi 99% védelem...

2022. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!