Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás, beágyazódás?

Barnázás, beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.DPO (nagyon extra halvàny) predictor 2 csíkos teszt

9.DPO (szinten nagyon halvány) predictor 2 csíkos teszt


Mielőtt belém kötne bárki, okom van tesztelni, mihamarabb tudni ha terhes vagyok, bizonyos gyógyszer miatt.


Szóval 5. DPO-n este elkezdtem picit barnázni (ez sem sok, tisztaságin éppen látszik) na most azóta is. Ma vagyok 9 DPO, progeszteront elkezdtem orvosom tanácsára, de telefonon még nem értem el, csak sms-be.


Görcsölget a derekam, a hasam alja piciket. De nekem nem szokott mensi előtt ilyen lenni.


Mitől lehet ez a barnázás? Valakinek megmaradt ígyis a baba? Beágyazódás még lehet?


Ui: 1 missed ab, 1 terhesség megszakítás az előzmény. Izgulok és félek.



2022. máj. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Szia, igen az első képen valiban latni :)
2022. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Igen, csak ha holnap is tesztelek reggel, erősebbnek kellene lennie? Holnap lesz a 10.DPO


Már kezdem elengedni ezt a dolgot.. ennyi rossz után, nem gondoltam, hogy ilyen szenvedős lesz. Félek, de nem tudom elhinni, hogy terhesség lesz akármennyire is akarom.

Ez a barnázás amitől félek.

2022. máj. 2. 17:47
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Majd muti a reggeli teszted is. En szerdan reggel fogok eloszor. Felek is hogy nem lesz semmi bar meg korai ugye tudom😅

1es voltam

2022. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel a teszttel egyáltalán nincs jó tapasztalatom, ezen a teszten mindig van halvány csík, míg az összes többi negatív és persze a negatív az igaz. Egyszer volt erősebb pozi ez a tesztem, de akkor is 1 hét késéssel megjött.
2022. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Holnap tesztelek, de 3 fajtával is :D

David hcg tesztről vélemény?

2022. máj. 2. 18:19
 16/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, facelle tesztben még nem csalódtam ha terhes voltam két csíkos volt ha nem, akkor egyértelmű negatív.
2022. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Az is van itthon. Korábban mindig azzal teszeltem, pedit gondoltam hamarabb mutat.

De holnap mindet is kipróbálom 😀

2022. máj. 2. 18:24
 18/41 anonim ***** válasza:

[link]


Erről beszélek pl. és nem volt terhesség,en nem hitegetem magam többet ezzel a teszttel.

2022. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Azta.

Ez nagyon durva.. de mi okból lett ez ilyen?

Nem is értem..

2022. máj. 2. 18:31
 20/41 A kérdező kommentje:

[link]


Tegnap este görcsölgettem, es fajt a derekam is picit. Ma már egyáltalán nem.


Viszont picit megvizsgáltam magam fürcsikor, és a méhszájnál picit véres volt, de az le nem ér, csak minimálisan barnásan?

Ez mi lehet?

2022. máj. 3. 08:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!