Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás, beágyazódás?

Barnázás, beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.DPO (nagyon extra halvàny) predictor 2 csíkos teszt

9.DPO (szinten nagyon halvány) predictor 2 csíkos teszt


Mielőtt belém kötne bárki, okom van tesztelni, mihamarabb tudni ha terhes vagyok, bizonyos gyógyszer miatt.


Szóval 5. DPO-n este elkezdtem picit barnázni (ez sem sok, tisztaságin éppen látszik) na most azóta is. Ma vagyok 9 DPO, progeszteront elkezdtem orvosom tanácsára, de telefonon még nem értem el, csak sms-be.


Görcsölget a derekam, a hasam alja piciket. De nekem nem szokott mensi előtt ilyen lenni.


Mitől lehet ez a barnázás? Valakinek megmaradt ígyis a baba? Beágyazódás még lehet?


Ui: 1 missed ab, 1 terhesség megszakítás az előzmény. Izgulok és félek.



2022. máj. 2. 13:31
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Minden rendben. Épp inszeminációnk lesz pár nap múlva:)

Ti hogy vagytok?

2022. aug. 2. 16:37
 32/41 anonim ***** válasza:
En is válaszoltam, csütörtökön leszek 11 hetes 🥰
2022. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Gratulálok 😍 boldog babavárást 😍
2022. aug. 3. 06:48
 34/41 anonim ***** válasza:

30as vagyok, új még a kérdésnél.

Gratulálok nektek!!!! :)

Ciklusom 34-38 napos, júniusban kémiai terhességem volt... jelenleg ismét próbálkozunk, a 37. napnál járok... viszont múlt héten pénteken barnáztam 1 napig. Szóval most várunk :-)

2022. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Nem csinálsz tesztet?

Én nem bírnám ki 😀 szurkolok! 😚

2022. aug. 3. 09:38
 36/41 anonim ***** válasza:
2 napja csináltam, kb 12-14.dpo akkor még negatív. :( Csak mivel rendszertelen a ciklusom, nem igazán tudom behatárolni a dolgokat, és ovu tesztet sem csináltam végig.
2022. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, van hír az inszemrol? :)
2022. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Kedves 37-es:)

Még nincs, ma vagyok a 8.dpo-n, ma eléggé fájt a derekam, és szurkàlt a hasam.. nem akarom magamba beszélni.. de beleszúrt 1-2szer nagyobbat..

elakarom engedni a tudatot :)

2022. aug. 15. 20:45
 39/41 anonim ***** válasza:

32, 37 es vagyok


Nagyon szorítok, hogy sikerüljön, nekem is volt hasszurkalas egy hettel az együttlét után, en betudtam a beagyazodasnak mert sose szokott ilyen lenni, aztan lehet, csak bebeszeltem :D en mar a héten megyek a genetikaira, nagyon izgulok :)

2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Minden rendben lesz! Irj majd ha tudsz:)


Megkerdezhetem mit ereztel? Hogy szurkalt?:)

2022. aug. 15. 22:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!