Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érvényes még a 2 naponta kell...

Érvényes még a 2 naponta kell együtt lenni babahoz elv, vagy ez már megdőlt?

Figyelt kérdés
Ki mit tud erről?
2022. máj. 3. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Miért dőlt volna meg?

A szaporodâs ugyanúgy működik, mint az őskorban. Ez nem vâltozik! 🤣

2022. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Remélem, te nem akarsz gyereket, kedves kérdező.
2022. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jaj nem ugy ertem, de epp most olvastam, hogy ez az elv mar reg megdolt es mar naponta ajanlatos csinálni.
2022. máj. 3. 20:50
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ajánlatos csinálni, amikor megkívánod a párodat. Nem kell arra fókuszálni, hogy most ez a gyerekprojekt miatt van, mert akkor csak azért sem fog összejönni.
2022. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Akkor ajánlatos SZERETKEZNI, amikor a felek megkívánják egymást. A gyerekvállalás meg nem egy projekt, nem egy elvégzendő feladat, hogy előre meg legyen szabva, hogy X napon, Y órában KELL dugni, mert akkor sikerült gyereket gyártani. Nem lenne szabad úgy hozzáállni, hogy ekkor vagy akkor "ajánlatos". Aki így áll hozzá, az inkább ne is vállaljon. Nem érdemli meg.
2022. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jaj lányok, ti olyan frusztráltak vagytok :D
2022. máj. 3. 20:59
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Én ugyan nem! 3 gyereket szültem. SOHA nem számolgattam, hogy hány naponta "kellene" összefeküdni. Én nem gyereket gyártottam.
2022. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért javasolt a kétnaponta, hogy legyen idő új spermaknak termelődni. De ha kívánjatok egymást, akkor így ahogy jólesik:)
2022. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

ez nem fursztràltság kérdése


csak legtöbbször felesleges egy egészséges párnál követni ilyeneket, mivel ha rendszeres az együttlét , előbb utóbb bekövetkezik a fogantatás


ennél már csak a maradj fekve, emeld meg a csipőd meg a vágd magad gyertyaállásba jobb 😀

2022. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ne mondja mar nekem senki, hogy aki gyermeket szeretne, az egy kicsit sem figyel oda arra, hogy kellő mennyiségben legyen együtt a férjével/párjával, amikor peteérése van. Mi sem csak ovulaciokor szexelünk, de ilyenkor igenis tudatosan odafigyelek arra, hogy a lehető legtöbb esélyt megadjam a teherbeesésnek. Csak azért, mert nem irtam maszlagot a kerdesem köré, meg nem vagyok hülye, csak szerettem volna tudni, hogy van-e valami, amiről nem tudok.


Utolso köszönöm az ertelmes választ.

2022. máj. 3. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!