Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érvényes még a 2 naponta kell...

Érvényes még a 2 naponta kell együtt lenni babahoz elv, vagy ez már megdőlt?

Figyelt kérdés
Ki mit tud erről?
2022. máj. 3. 20:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
36%

En igenis projektnek vettem, vallalom a lepontozast, iszonyuan kivantam is, minden nap egyutt voltunk azon a heten, elotte tisztitokura, rengeteg vitamin, mehpempo, lelki rahangolodas, utana gyertyapoz (mert en is olvastam h nem kell, de mi van ha ezen mulik) es 3 gyerekem lett egy-egy hetes probalkozasbol.


Ugyanolyan gyerekek mint akik csak ovu napjan 1-2x szerelembol, amikor jol esik.

2022. máj. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Malacka1212 ***** válasza:
85%
Szia! Igen 2 naponta ajánlott, nekem a nőgyógyász mondta. Viszont amikor kötelezően kellett együtt lenni, hát a hátam közepére sem kívántam a szexet, férjem dettó. Leültünk beszélni mert mindent őszintén meg szoktunk beszélni és arra jutottunk hagyjuk a francba ezt a számolgatást stb mert egyikünk sem élvezte. Következő hónapban így is tettünk. Spontán amikor jól esett együtt voltunk és lásd csodát 7 hetes terhes vagyok. :) (7 hónapot próbálkoztunk)
2022. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi odafigyeltünk a peteérés körül 2 naponta voltunk együtt. Persze csak ha volt kedv és energia hozzá, kényszerből nem álltunk neki. Régebben nálunk is gyakrabbak voltak az együttlétek, így 10 év után együttélve már könnyebben halogatjuk ha valamelyikőnk fáradt, beteg vagy rosszkedvű. :)


Szerintem ez a 2 napos dolog nem dőlt meg, de ha mégis, akkor sem ezen fog múlni a siker valószínűleg. Vannak esélyesebb napok, de bármikor összejöhet ezeken kívül is. Peteérést is lehet tesztelni, hogy pontosan mikor van, de ha valaki egészséges akkor ez fölösleges macera szerintem.

Mi 2 naponta próbálkozás mellett 3. hónapban teszteltünk pozitívat.

2022. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%
11 éve vagyunk együtt. Heti 1-2 szex van, mert így esik jól. Mi szeretünk kipihenten együtt lenni, így általában ez a hétvége szokott lenni. Van, hogy mindkét nap, van, hogy csak egyik és volt, hogy egyik nap 2x. Nekünk ez így jó. Amikor gyereket akartunk igenis figyeltünk, hogy a peteérés környékén legyünk együtt egyszer kb az előtte levő napon meg az utána levő napon reggel. Ez a legyetek együtt amikor megkívánjátok egymást duma, meg hogy ne figyelj semmire, ha jönni akar jön csak ilyen felsőbbrendű affekta. Mindenki csinálja úgy, ahogy jónak tartja. Mi sem vagyunk ilyen ősi ösztön állatok a férjemmel, de őszintén szólva én ezt annyira nem is tartom “menőnek”, mint ahogy itt folyton hangoztatva van.
2022. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miis oda figyeltünk a 2 napra, vagy legalábbis én. Úgy voltunk együtt, hátha az segít. Az első pozitív teszt 5 hónap után lett, majd annak vetélés lett a vége. A következő rá kb 3 hónapra lett pozitív, azóta is megvan a baba szerencsére.
2022. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!