Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Ma reggel...

Mitől lehet ez? Ma reggel arra ébredtem, hogy a jobb petefészkem szúrkál. De úgy rendesen. Nap közben a méhem környékén is előfordult a fájdalom többször is.

Figyelt kérdés

Tegnap is volt már ilyen, de nem olyan sokszor. Barna folyásom is van, de ma már csak 1 csepp. Az 3 napig volt meg, és nagyon világos színe volt. Nem értem az okát. Pénteken voltam dokinál, teljesen rendben talált mindenemet, akkor 20 mm-s tüszőt láttunk a jobb petefészekben, de azután már meg kellett, hogy történjen a tüszőrepedés, nem? Elvileg napi 1-2mm-t nő. Ja, és babás nem lehetek (sajnos), jövő hónapban szabad csak próbálkozni, missed ab után vagyok.

Tudtok segíteni, hogy mi lehet ez?


2008. dec. 18. 18:52
 1/1 anonim válasza:
azt tanácsolom, hogy menj el egy másik dokihoz is. vannak olyan orvosok, akik szeretnek legyinteni a panaszokra. a tested azonban jelzi, hogy valami nincs teljesen rendben.
2009. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!