Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Este szúró fájdalom...

Mi lehet? Este szúró fájdalom bal oldalon, reggel óta semmi. A házas élet is "nehezebb" volt a szúrás miatt.

Figyelt kérdés
Olyan volt ez a szúrás mint mikor rosszul veszed a levegőt és "szúr a mellkasodban", csak a bal petefészkemnél...remélem értitek. Nem mensis görcs volt, hanem szúrás. Nem volt elviselhetetlenül erős, de elég kellemetlen. Volt már ilyen valakinek?
2010. jan. 21. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt, akkor este fogant meg a kicsikém.:)Valószinű, hogy éjszaka volt tüszőrepedésed, és azt érezted.Nekem is igy volt.Egyik este, szúró fájdalom, akkor kicsit más volt az együttlét is, de másnapra elmúlt.Ugyan igy éreztem a beágyazódást is rá pár napjára.!

Sok sikert!

2010. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok!!

Én azt gondoltam, hogy az ovufájdalom nagyon erős kell, hogy legyen, sokan azt írják, hogy alig bírtak menni annyira fájt nekik, meg hogy egész nap fájt stb. Ezért nem értem, hogy nekem ez mi volt. Amúgy most, hogy belegondolok tényleg félidő körül vagyok..

2010. jan. 21. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindíg megéreztem, de nem olyan vészesen.Szúrogatott, de azért nem volt olyan vészes.Remélem sikerül, és minél előbb kismama leszel!

Ja, és köszönöm a gratulációt!

2010. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!