Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 11. dpo-n esetleg...

Ma vagyok a 11. dpo-n esetleg volt már hasonló tapasztalatotok? Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Igazából semmilyen tünetem nincsen, ovu után fájtak a mellbimbóim, érzékenyek voltak, de az elmúlt. Néha görcsöl a hasam, de aztán ahogy jött úgy megy.

Nemrég amikor felálltam hirtelen bele nyílalt az alhasamba a fájdalom majd mintha lefelé ment volna ez az érzet és elmúlt. Ez vajon mi lehetett?

Babával próbálkozunk, lehet vajon annak a jele?



#teherbeesés #DPO #szurkalodas
2022. máj. 14. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon közeli a kép.Fel tudod úgy rakni hogy sokkal távolabbi?Úgy látszik igazából a képen hogy van e ott valami.
2022. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én csak így fotóztam le, azóta meg kidobtam, úgy vagyok vele hogy nem veszem pozitívnak, lehet hogy csak a reagens helyét látom, majd két nap és kiderül.
2022. máj. 15. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,2 nap múlva ki kell már derüljön van e valami.Ha gondolod kirakod a tesztről a képet de messzebbről fotózd mert úgy sokkal jobban kivehető hogy van e második csík és hogy milyen színű.
2022. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!