Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokat olvastam itt is és más...

Sokat olvastam itt is és más helyeken, de próbálok több információt szerezni. Negatív teszt ellenére van esély a terhességnek? Lent a többi :)

Figyelt kérdés
Az alkalmazásom szerint április 23-án volt ovum (de ugyebár az nem pontos), de április 25-én volt egy esélyes egyuttlétem a párommal, nekem mindig tű pontos a menstruációm, de már most 9 napja késik, 6 tesztet csináltam és mind negatív. Egyenlőre orvoshoz még nem mentem, mert magánúton is 1-2 hét. "ennyi eszed van, hogy nem mész orvoshoz" és társai kerüljenek! :)

2022. máj. 16. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Kicsi az esély a terhességre!


Vmelyik tesztnek ilyenkor már mutatnia kéne ha terhes vagy...


Bármi miatt késhet. Pl

Időjárás, stressz, vagy megterhelő edzés vagy fogyókúra stb.


Lehet mégse akkor vokt ovulációd hanem később és akkor onnan kell számolni a 14 napot és akkor kell mejönnie. A ciklus második fele mindig 14-15 nap.

2022. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.es vagyok.


Ha nagyon kíváncsi vagyok kérj vérből egy hcg szintet. Kb.4000 Ft. De ha véredben lenne hcg...akkor azt már a vizelet teszt is mutatná...

2022. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
99,99 % ban nincs fals negativ teszt. Eleg valoszinutlen, hogy a 0,1 % ba esel, szerintem ne eld bele magad.
2022. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-2 válaszoló, köszönöm válaszod, gondoltam én is rá. Patkó vesével születtem (bal oldalt van mind két vesem egybenőve) és elvileg nem okoz problémát, de gondoltam arra, hogy lehet a vizeletbol nem úgy tartalmazza a hcg-t.
2022. máj. 16. 12:59
 5/10 A kérdező kommentje:

3

Pedig pont azt olvastam, hogy nagyobb az esélye a fals negatív teszteknek, mint a pozitívaknak.

2022. máj. 16. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Senki sem küldene ezért orvoshoz, ha a teszt negatív, ő sem látna semmit.

Aktus után 21 nappal ha 6 teszt negatív, akkor az már így is marad.

2022. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a következő is kimarad, akkor menj orvoshoz.
2022. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A patkóvese miatt nem lehet kevesebb a hcg a vizeletben, ha rendben van a vesefunkció (orvos vagyok).

Ha tényleg 23-án volt az ovuláció, akkor a 25-ei együttlét lehet, hogy késői volt. Persze olvasni 72 órát is, de inkább 12-24 óra a petesejt életképessége.

2022. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló, köszönöm válaszod! 😊

A 23-ai ovu az csak alkalmazás szerint atlagolva állapítottam meg. Nem követem azt különös képpen. Csak nem értem miért késik 9 napja, amikor tényleg mindig pontos. 😔

2022. máj. 16. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladás van a szervezetben vagy stressz, túlzott mozgás, túlsúly vagy éppen kórosan sovány testalkat is bezavarhat...vagy csak simán murphy törvénye: nagyon akarod, nagyon várjátok a babát és ez viccel meg!
2022. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!