Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után valóban...

Kémiai terhesség után valóban könnyebben foganhat meg a baba?

Figyelt kérdés
Olvastam többször, hogy sokaknál a kémiai terhesseg után azonnal megfogant a baba. Ez egy mítosz/vigasztalás vagy valóban van alapja? Ha tényleg igaz akkor ez mitől lehet így?

2022. máj. 17. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi az a kémiai terhesség?
2022. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem januárban volt ilyen. Azelőtt nem is nagyon hallottam róla. Akkor olvasgattam utána. Itt is sokan írtak ezzel kapcsolatban. Sokan írták, hogy utána rögtön sikerült újra, valakinek csak hónapok múlva, valakinek újabb kémiai következett, de olyan is van, aki utána nem esett már teherbe. Ez nagyon változó. Egyik családtagomnak is volt ilyen. Több éve volt, de azóta sem sikerült a baba. Mi most kezdünk újra próbálkozni. Kihagytunk néhány hónapot. Neked mostanában volt ilyen?
2022. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es, amikor megfogant a baba de korán meg is szakad a terhesség, sokszor már a mensi előtt.


2es köszönöm a választ. Igen, előző hónapban 1 het késés után jött meg, peteeresem tegnap volt, remeljuk mi azt a csoportot fogjuk erősíteni, akiknek azonnal sikerül (2 missed ab, 1 kémiai :()

2022. máj. 17. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első próbálkozásnál terhes lettem, kémiai lett. A következő hónapban megint terhes lettem, de nem hiszem hogy azért mert volt már kémiaim. Van akinek havonta van szinte kémiai, mégsem marad meg a terhesség.
2022. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy év próbálkozás után lett egy kémiai, azóta eltelt fél év és újra semmi.


Talán akkor jön be ez az utána jobb az esély, ha nem a női oldallal, hanem vagy a férfival vagy magával az embrióval volt a gond.

2022. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez volt.

Kémiai után egyből egészséges terhesség. Nem is vártunk hónapokat, mert úgy hallottam eredményesebb, ha ilyenkor egyből próbálkozunk.

2022. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

*6-os vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy szakorvostól hallottam egy videóban. Illetve olvastam több helyen is (nem fórumokon).

Nálunk ez bejött. Amit viszont csináltam: Inofolicot szedtem és barátcserjét, vmint Q10-t mert az javítja a petesejtek minőségét. Férjem is itta az Inofolicot, mert jót tesz a spermáknak. Kémai terhesség pedig sokszor vagy a petesejt, vagy a sperma éppen rossz minősége miatt alakul ki-sérült vmiért az éppen találkozó két "fél".

2022. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 khniki ***** válasza:
100%
Januarban volt kémiai terhessegem. Következő hónapban nem sikerült, aztán kihagytuk a márciust. Áprilisi probálkozásból úgy néz ki, összejött.
2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valamikor vasárnap volt peteeresem, meg van hátra jó pár nap, hogy kiderüljön én melyik csapatot erositem. Egy misseb ab után 2 honap kihagyas után osszejott (nem maradt velünk).
2022. máj. 19. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vasárnap- hétfő környékén volt a peteérésem. Mi most próbálkozunk először a januári kémiai után. Drukkolok, hogy sikerüljön, majd írd meg! /2-es/
2022. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!