Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen kerdesek fogalmazodtak...

Milyen kerdesek fogalmazodtak meg benned mikor eldontotted hogy gyereket akarsz?

Figyelt kérdés

Parom regota szeretne kisbabat, par eve egyutt vagyunk bennem mostanra fogalmazodott meg az hogy legyen.

Egyenlore nem “probalkozunk” csak egyutt vagyunk megszakitassal.


Sajnos nekem elete soran eleg nehezkes volt az elhelyezkedes, nem jott ossze egy mynkahelyen sem a hosszabb tavu munka. Paromnak ez szerencsere sosem jelentett gondot.


Szerintetek ez normalis, vagy ilyenkor mikor az ember mar tervezne csaladot hogy barmi kerdes felmeruljon?


Szerencsesek koze tartozunk mert a munkahely ellenere, van sajat lakasunk mindkettonknek, ha ez szamithat barmit.


Koszi a normalis valaszokat. :)


26/N


2022. máj. 17. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Ha mindketten szeretnétek babát és a férjed keresete elég, akkor vàgjatok bele.

2022. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lakást kiadnám albérletnek és akkor amíg nem tudsz dolgozni sincs anyagi gond. Nekem is rengeteg kérdés, aggodalom forog a fejembe, ez természetes. Ez a normális, nem az, hogy semmin nem aggódnál.
2022. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Igazabol azon aggodok, hogy elosszor probaljam megtalalni a helyem munka teren (evek ota sajnos sikertelenul) vagy ez egyebkent is egy eleg bizonytalan terulet masnal is. - mert ha probalok terveket kieszelni a kesobbiekre nezve barmit adjon az Elet, akkor legyen mindig A B es C tervem :)


Paromnak egy jol meno cege van dolgozik is reggeltol-estig ahogy tudok sokat segitek neki. Az anyagiak az o reszerol “adottak” o ezt mondta is, es nem jelent neki gondot foleg hogy tudja nem egy ingyenelo xsr vagyok😂. De en ezert megis ugy erzem magam hogy nem sikerul bebetonoznom magam sehol, es szeretnem azt ha lesz gyerekunk akkor legyen hova visszamenni stb, vagy az addig meg ugyis valtozik sokat?

Sajnos errol nincs tapasztalatom es barataim kozul is csak egynek van csaladja, de ok teljesen mashogy elnek. :)

2022. máj. 18. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a normális, ha az embernek gyerekvállalás körül csak kérdései vannak, nem az, ha egyáltalán nincsenek... :D

Bennem rengeteg volt azelőtt is, hogy eldöntöttük, hogy szeretnénk, meg utána is, meg a pozitív teszttel a kezemben es most 39 hetes várandósan is elönt néha a pánik, hogy jézusom nemsokára lesz egy gyerekem.

A saját kérdéseidet neked kell letisztáznod szerintem, ebben nem igazán tud senki segíteni akkor sem, ha nagyon jól ismer és tényleg nagyon segíteni szeretne. Gondolkozz sokat, hogy neked mi a fontos, mi a prioritás, milyen feltételekkel vágnál bele szívesen.

Nekem pl. alap volt, hogy addig nem, amíg azt nem érzem, hogy ketten, egymástól függetlenül is képesek lennénk egyedül felnevelni a gyereket, ha a másikkal valami történne. És nem azért, mert annyit öröklünk mondjuk a másik után, vagy olyan biztosítási pénzt kapunk, hanem mert stabil, független lábakon is megállunk. És igen. Kövezzetek meg, de ebben minden bizalom ellenére benne van az is, hogy nem csak beteg lehet, vagy meghalhat a társam, hanem előállhat bármi olyan élethelyzet, ami miatt ő úgy érzi, hogy megpattan.

Gondold végig, hogy reális-e a karrierépítést még most bepozícionálnod. Ha holnap kapnál állást, hány év múlva éreznéd azt, hogy biztos lábakon állsz? Megéri ez az idő NEKED? Egyáltalán mivel foglalkozol? Pl. vállalkozást építeni, ügyfélkört építeni szerintem nem igazán érdemes, ha eltűnsz utána évekre. 90%-ban újra kell építened, ha visszatérsz és nem egy önjáró céget hagysz ott ennyi időre.

Szóval ilyesmiken gondolkozz el szerintem. :)

2022. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a párodnak úgyis van cége és segítesz is neki, nem tud felvenni dolgozni? tb miatt is kérdem 😊 vagy van tb-d? Mert ha lesz egyszer baba, az kelleni fog 🙂 egyébként én belevágnék, én is 26 voltam, mikor eldöntöttem, hogy szeretnék babát. férjem előbb akart, mint én, aztán amikor kezdtek rendeződni körülöttünk a dolgok (munka, saját fészek), akkor mondtam, hogy vágjunk bele 😊
2022. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nincs olyan munka ami végleges lenne vagy állandó. Akár honnan kirúghatnak vagy bezárhat ,ha arra vársz soha nem lesz gyereked.
2022. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!