Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, kinek mikor...

Kedves hölgyek, kinek mikor fogalmazódott meg az a gondolata, hogy gyermeket szeretne? Hány éves korában? Lehet ezt érezni, hogy na, akkor már készen állok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 28 évesen fogalmazódott meg először, h jó lenne, de sajnos csak 34 évesen találtam meg hozzá a társamat, így 35 évesen lehettem anyuka.
2013. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%
Én éppen most vagyok abban az időszakomban, mostanában kezdett el foglalkoztatni igazán a gondolat. 27 vagyok. :)
2013. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

igen az egyik ismerősöm kb. 14 éves kora óta készült rá. Azért tanult, hogy ha lesz gyermeke meg tudjon adni neki mindent, most 26 éves és van egy 1 éves kislánya :)

én 19 éves vagyok de nem szeretnék szülni, mert szerintem nem lennék türelmes anya, azt meg nem akarom, hogy a gyermekemnek rossz

2013. jan. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
legyen
2013. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Mindigis tudtam, hogy majd szeretnék de gyereket, de így konkrétan kb a huszas éveim elején. Párommal mikor összeházasodtunk 22 éves voltam, ő 24. Ő akkor még nem szeretett volna gyereket, mondjuk én is inkább úgy voltam vele, hogy tényleg várjunk még, de igazából akármikor bevállaltam volna, de megvártam férjemet. Most 25 vagyok (idén leszek 26) Párom idén lesz 28. Most ért be a dolog, 4 hónapos terhes vagyok. Férjem mostanra szánta el magát és így a legjobb gyereket vállalni, mikor mindkét fél egyformán akarja.
2013. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Kiskorom óta anyatípus voltam, 20 évesen vágott fejbe a babaláz :) Babás fórumokat néztem, szakirodalmat olvastam stb. Ekkorra már stabil párom volt (tavasszal esküszünk), átrágtuk a lehetőségeket, anyagi/lakhatási háttér szerencsére megvolt, illetve hogy baba mellett hogyan tudnám folytatni az egyetemet (védőnőnek tanulok, az én szakmámban ez előny), és tavaly májusban belevágtunk. Közben 21 éves lettem, de sajnos még nem jött. A fogamzásgátló után úgy összezavarodott a hormonrendszerem, hogy még mindig próbáljuk rendbe hozni :( De ha szeretne, majd jönni fog :)
2013. jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer 24 evesen, hogy biztos szeretnek par ev mulva (jo tars mellett jott az "ihlet"), de ugy alakult, hogy vegul 32 evesen lett (ekkor mar kicsit azert, mert mi can ha kicsuszok az "idombol" (egeszsegi elozmenyek miatt nem volt biztos, hogy hamar lenne, de lett...) Es most nem.erzem, hogy felkeszult voltam/vagyok de.azert igyekszem:-).
2013. jan. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Érintett vagy a kérdésben kedves Kérdező?


Engem is érdekel, amit kérdeztél, mert 32 éves vagyok, és nem hogy közeledne az érzés, hogy na, akkor már készen állok, hanem sosem volt még olyan gondolatom, hogy de szeretnék gyereket szülni.

Szóval, hogy lehet-e ilyet érezni engem is érdekel :)

2013. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

#1, többéves várakozás után végre befutott egy potenciális spermadonor, és azonnal teherbe ejtetted magad. 34 évesen imerted meg, 35 évesen már anyuka voltál, ami magában foglal egy 9 hónapos terhességet.

Nem sokat teketóriáztál. Szegény pasi... :)

2013. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

34 éves koromban fogalmazódott meg bennem,hogy szeretnék babát!Ehhez az is hozzátartozik,hogy ez idő tájban találtam meg azt az embert akivel az életemet fogom leélni,és akit mindennél jobban szeretek.

És íme egy öt hónapos kicsi lánynak vagyok az anyukája.

Így már két ember van akit a világon mindennél jobban szeretek!:)

2013. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!