Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb teherbeesős kérdés,...

Újabb teherbeesős kérdés, szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menszim utáni napokban 4-5 alkalommal védekezés nélkül voltunk együtt a párommal, a többi napon megszakításosan. A védekezés nélküli alkalmak után egy héttel volt olyan nap, hogy egész nap csak aludtam, azóta pedig folyton ennék, pedig elég rossz evő vagyok. A napokban kellene megjönnie, de csak folyásom van, eléggé változékony a hangulatom, és néha fáj a mellbimbóm is, mintha szét akarna szakadni. Lehet ez terhesség?
2010. szept. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor megszakítással előfordulhat.
2010. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem derül ki, hogy terhes vagy-e, mert terhesség nélkül is előfordulnak ilyen tünetek. Sajnálom.
2010. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek bármitől lehetnek, nem lehet következtetni terhességre. És azért ilyen hamar nem jelentkezik az étvágynövekedés. Persze attól még lehetsz terhes. Csinálj tesztet ha már késik, és kiderül.
2010. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A megtermékenyített petesejt kb 14 nappal az aktus után ágyazódik be és ezután kezdi még csak el termelni a hcg hormont, amit majd a teszt kimutat és ami a szervezetet "megzavarja" és a tünetekért felelős. Szóval ilyen korán még nem lehetnek tényleges tünetek.

Saját terhességemre visszaemlékezve, a mensi elmaradás után 2 héttel kezdtem érezni émelygést, hányingert. 6 héttel a megtermékenyülés után és 8 héttel az utolsó mensi után.

2010. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mármint lehetsz terhes, persze, de a tüneteket még nem ez okozza.
2010. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a mellbimbod erzekeny, irritalja meg a ruha is es eddig nem volt ilyen mensi elott akkor igen, lehetsz terhes. Ez jelentkezhet meg mensi elott, a tobbi "tunet" nem terhessegtol van, ahhoz meg korai.
2010. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet? Mert már eltelt több nap, már biztosan kimutatná. Mi továbbra is csak találgathatunk.
2010. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!