Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugy jött meg hogy csak...

Ha ugy jött meg hogy csak barnás inkább, akkor még lehetek terhes? Tudom lehet hülye kérdés.

Figyelt kérdés
szerdán megjött,akkor tettem be tampont,más nem volt itthon.és amikor kicseréltem,nem nagyon volt olyan,és csak barnás.másnap d.u.-tol használtam betétet,az alig volt olyan,és az is szintén barnás.furcsáltam is.mert jobban megszokott lenni.főleg aznap szokott amikor megjön,és piros szokott lenni.amugy szeretnénk babát.
2011. nov. 12. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt(3-4 nap barnázgatás),következő hónapban meg sem jött:)


21 hós Ördögfióka boldog anyukája

2011. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor sikerült is neked,amikor barnázgattál?tehát lehet esélyem?megvárom a következő hót,ha nem jön meg akkor jó.
2011. nov. 12. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz? Ha tényleg ilyen kevés volt, és csak barna, akár az is lehetséges, hogy terhes vagy, és akkor a teszt már kimutatja. Persze várhatsz jövő hónapig is, csak én mondjuk nem bírnám ki addig. :)
2011. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na,teszteltél?? Kíváncsiak vagyunk ám:))


Első voltam

2011. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja teszteltem ma reggel:(sajnos negativ:(
2011. nov. 16. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!