Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom szeretne gyereket én...

A párom szeretne gyereket én visszont még nem. Ez baj?

Figyelt kérdés

Barátom már nagyon szeretne gyereket én visszont nem annyira.(együtt vagyunk 3 éve) Ő már 24 éves dolgozik de mindig otthon lakik(ilyen ingatlan árak mellet nem csoda). Én visszont suliba járok még most lesz éretségim. Utána megyek egyetemre. És szerintem ez korai. Ő visszont mondja hogy nem. Gáz ha én még nem akarok gyereket?

19/L(mind 2 magyarok vagyunk)



2022. jún. 12. 23:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Otthon lakik úgy ertem h a szüleinél
2022. jún. 12. 23:54
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem mért kéne ilyen korán a 24 sem akkora kor még ha 42 lwnne az ok, legyen diplomád, melód. Majd akkor legyen gyerek, ha te is akarod.

Mondom úgy hogy 20 évesen 2 gyerekem volt, de én is akartam.

2022. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hova akar gyereket? Anyu nyakára?
2022. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Mit csinálsz ha lelép és egyedül maradsz gyerekkel ilyen fiatalon?
2022. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Lakva ismered meg a másikat!
2022. jún. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Együtt se laktok, akkor hogyan akar gyereket? Hogyan akarna utána élni? Mint egy vasárnapi apuka, aki meglátogatja a gyerekét?

Mondd meg, hogy szó sem lehet gyerekről, amíg nem laktok együtt.

2022. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még nagyon korai. Sokszor 24 évesen is.
2022. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még 10 évet nyugodtan várj
2022. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

21 évesen osszejott egy 16 évessel? Az ilyenek nem véletlenül nem találnak a saját korosztályukban csajt... aztán mi lesz, gyereket csinálsz az oké, DE hova szülsz, ha nem tanulsz emiatt tovább miből lesz a gyesed,gyereknevelés után milyen munkát kapnál egy sima érettségivel nulla munkatapasztalattal, ha pedig mégsem jön össze a kapcsolat hogy tartod el egyedül a gyereket?


Ennyi problémás kérdés után eszembe se jutna most a helyedben gyereket csinálni.

2022. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, nagyon nincs helye az életetekben egy gyereknek.

Te még le sem érettségiztél, és tovább fogsz tanulni, ő sem önálló, még úgy sem, hogy évek óta dolgozik. A semmire épp eszű ember nem vállal gyereket!

Eleve ott kellene a gyerekvállalásnak felmerülnie, ahol önállóan, akár albérletben 2 ember évek óta együtt él, ideális esetben ők ekkor már házasok.

A párod álomvilágban él! Hova szülnél, ha egy percet nem dolgoztál, akkor minimális pénzt kapnál, egyetem mellett nem egyszerű egy babával. Vagy úgy képzeli, hogy olyan cuki, majd a szüleitek megoldják?

2022. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!