Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szeretne tőlem ennyire...

Miért szeretne tőlem ennyire gyereket?

Figyelt kérdés

A párommal mindössze holnap után leszünk 1hónaposak.

Meg beszéltük nem egyszer, hogy gyereket maximum pár év után szeretnénk gyereket, mikor már biztosra tudhatjuk a kapcsolatunkat.

Viszont olyan dolgokat csinál, mint mondjuk a mai példa...

Gumit akarok húzni, viszont ő nem akarja, mivel abban nem szereti csinálni, majd meg beszéljük, hogy akkor majd időben ki húzom...

Majd aktus felénél pózt váltunk, mert ő szeretne felül lenni... én mondom neki, hogy rendben, de ha szólok száljon le, majd mikor szoltam vagy 3szor, láttam a reakcióját, megis kérdezte, hogy "miaaz?" De csak csinálta, és megint bele élveztem...

Az aktus után kiszokott menni mosdóba, hogy a gravitáció hatására ki folyjon a dolog, viszont ma azt szerette volna, hogy én menjek ki... erősködött, de végül ő ment ki mosdóba... ezért a dologért azért ragaszkodtam, mivel ha hanyattekvésbe veti magát, akkor az is meg növeli a teherbe esés esélyét...

A lényeg, hogy nem ismeri be, hogy mivel probálkozik, de nagyon valószínű... és a kérdésem, hogy miért szeretné ezt? Azt mondogatja, hogy nem akar még ilyen korán, de csak csinálja...

És miért pont velem? Régebb óta ismerjük egymást, már ez a 3.-ik probálkozásunk a kapcsolattal, de mindig volt valami ok, ami szakításra adott okot...

Pont ez az ami végett én nem akarom, és ezután gumi nélkül kizárt, hogy csináljam...

Albérletben élek, 3műszakban dolgozom, érettségivel most fogok végezni... szeretném még érettségi után élni kicsit az életem, és még várni a gyerek vállalásal.

A kapcsolatunk során nagyon sokat veszekedtünk, holott még csak 1hónap telt el...

18éves cigány csajról van szó, én jelenleg 21éves magyar ember vagyok, meglehetősen fiatalok vagyunk még...


2022. máj. 24. 21:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mármint a szobából én menjek ki, és ő odabent elintézi a gravitációs dolgot ruhára.
2022. máj. 24. 21:14
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert cigány. Már el van késve, ezek 16 évesen szoktak terhesek lenni. Elárulok egy titkot: ez az egy is elég lehetett:D
2022. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ez most komoly?🤣🙈

18éves cigány csajrol van szó😂😂Behaltam a storin😂

2022. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Gravitáció ide vagy oda, ha már egyszer beleélveztél, nem fog kifolyni minden. Ennyire hülyék ti sem lehettek...

Egyébként valószínűleg a gyerekkel akar téged magához láncolni. Ha más nem,akkor fizesd a gyerektartást. Tipikus cigány mentalitás...

2022. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Jajj, de azért te se játsszd el itt az áldozati bárányt. Ha akartad volna, akkor felhúzod a gumit, vagy legalább nem mész el benne. Azért ne úgy add elő, mint akit kb megerőszakoltak 😆
2022. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Metionin ***** válasza:
87%

Oké, akkor összefoglalva:

- 1 hónapja vagytok együtt de már harmadszor, szóval kb. másfél hetente szakítotok

- a csaj 18 éves, tehát gondolom eddig munka nuku, ha teherbe esne, lópikulát sem kapna de azért 0 agysejttel szülne a semmire

- nem hajlandó védekezni, ellenben nyilvánvalóan teherbe akar esni, mert ettől hasznot remél (hogy elveszed, eltartod, nem kell továbbra sem dolgoznia stb.)

- folyamatosan veszekedtek


Ha ez nem kamu, akkor a kérdés: Miért nem vágtad még ki a p1csába? Meg akarod várni, míg a nyakadba babázik aztán jön a kiccsaládja szétzúzni az arcod mert nem vállalod gyerekkel?

2022. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, mire kifolyik, addigra oint elég cucc jut a méhébe a megtermékenyítéshez.
2022. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden “cigány” 16 évesen !

Én pl 26 vagyok és meg nincs gyerekem 😅 de megértem akik ezt gondoljak én is elítélem őket !

Kedves kérdező

Úgy adod elő magad mintha kb megerőszakoltak volna téged 😅 felnőtt ember basszus tudod mivel jár egy alkalom is elég a babához !

És miért kellett kiemelni hogy cigány csajrol van szó ? Ezzel azt sejteted hogy tipikus cigány már 18 évesen gyereket akar …. Miért vagy vele egyantalan ha lenézed ??

2022. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
A gyerek csináláshoz két ember kell, te is jócskán benne voltál, hogy nem húztál gumit. Nagy hülyeség, hogy ha kifolyik, kisebb az esély a terhességre. Ugyanannyi, nem ezen múlik. Szóval, ha most terhes lesz, vállald a következményeket. Amúgy jól írták előttem, hogy mi evvel a szándéka a "hölgynek"
2022. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Remélem készíted a pénztárcád a gyerektartásra. :)
2022. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!