Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruacioval...

Rendszertelen menstruacioval sikerulhet a baba?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 01:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
3 4 havonta menstrualok,sikerult mar valakinek igy teherbe esni?
2022. jún. 15. 01:35
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Az unokahúgomnak sikerült, most 38 hetes terhes 🙂
2022. jún. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mi az oka, ésszerűbb lenne inkább kezelni, mint 2-5-10 évet várni, hátha.
2022. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi az oka ennek? Vagy az nem érdekel, hogy mi okozhatja csak hogy teherbe tudsz-e esni? Mi van ha valami olyan áll a háttérben, ami miatt, ha teherbe is esel nem marad meg a baba?
2022. jún. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sikerült. Gyógyszeres kezeléssel viszont igen.
2022. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült, de nem 3-4 havonta menstruáltam, hanem időnként kimaradt 1-1 ciklus. Mindenképp vizsgáltasd ki!
2022. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz tudni miért csak ennyi időnként mensizel. Az a baj ezzel, hogy az esetek 90%-ban ilyenkor peteérés sincs (mensi pé nélkül is van).


Endokrinológust kell keresni, IR, pajzsmirigy, és pcos-re vizsgálódni. Ha megvan az ok és elindul a kezelés hamar jöhet a baba.


Nekem rendszeres ciklusom volt mégis IR és pajzsmirigy problémás vagyok. 7 év volt mire sikerrel jártunk...eleinte nem foglalkoztunk vele. Majd vizsgálódtunk. Mikor végül az IR is kiderült kaptam gyógyszert meg diéta és hatmadik hónapban terhes maradtam. Persze meg kell találni a jó dokit aki nem csak dünnyög...


Sokszor sajnos a betegségekre ilyenkor derül fény mikor az ember babát szeretne...csak a legtöbb probléma megoldása akár 1-másfél év is lehet, tehát csak telik az idő.


Ugyan sokszor csak egy év próbálkozás után foglalkoznak az ber....de most őszintén...bizonyítsa be, hogy mióta próbálkoztok :D


Minden esetre sok sikert és kitartás!

2022. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,pcos gyanus vagyok ezt mondta a doki
2022. jún. 15. 17:10
 9/13 A kérdező kommentje:
ma teszteltem pozitiv lett olyan boldog vagyok :)
2022. júl. 4. 23:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!
2022. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!